Kdo je podivín z Clash of the Stars Matouš Kaluba? Do zavařovaček ukládá tělní tekutiny, balkon má posetý vlastními exkrementy

Virál Kdo je podivín z Clash of the Stars Matouš Kaluba? Do zavařovaček ukládá tělní tekutiny, balkon má posetý vlastními exkrementy
Více

Matouš Kaluba je jedna z nejkontroverznějších postaviček organizace Clash of the Stars. Již 10. června by ho měl čekat třetí zápas. Pro někoho naprosto neznámé jméno. Pro jiné podivín, od kterého nikdo neví, co občas čekat. Na turnaji, který se uskuteční v pražské hale O2 universum, by se měl utkat s influencerem Ladislavem Galem. Zápas je ale plný otazníků, protože Kaluby po posledním B4 The Clash skončil v psychiatrické léčebně. Na sociální síti Tik Tok před měsícem navíc zveřejnil kontroverzní video, ve kterém tvrdí, že má v zavařovacích sklenicích vlastní moč.

Matouš Kaluba není sice influencer, ale rozhodně jeho jméno rezonuje na českých sociálních sítích. Do povědomí mladších ročníků se dostal díky účasti v Calsh of the Stars. Zanedlouho by ho měl čekat třetí zápas, který je ale vzhledem k současné situaci plný otazníků. Kaluba čas od času moderuje rozhovory mezi jednotlivými soutěžícími organizace, ale není ani výjimkou, že mu ujedou nervy a způsobí pořádný poprask.

Po nedávném excesu během B4 The Clash totiž skončil v psychiatrické léčebně. Při tiskovce totiž Kaluba zaútočil na Dannyho Threemana z TVTwixx. Po sociálních sítích se následně začaly šířit spekulace, že to byl právě známý influencer, který na něj zavolal policii.

Chtěl jsem Dannyho zpražit před celým národem. Když jsem přijel domů, byli tam policajti. Zavolali mi záchranku a odvezli mě sem,“ prozradil webu Express.cz (do psychiatrické léčebny, pozn. red.)

Když mě přivezli, dali mě do takové kukaně, která má asi metr na metr. Bylo to hrozné prostředí a já v něm musel existovat. Spal jsem na matraci, vypadalo to hůře než na záchytce. Hned mi dali léky, ale obešlo se to bez kazajky,“ popsal Matouš celou situaci a nejenom organizátoři, ale fanoušci doufají, že se připravovaného zápasu zúčastní.

CelebrityPatricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Moč uchovává ve sklenici, vlastní fekálie na balkoně

Matoušovy argumenty bývají občas trefné a nelze mu upřít jeho všeobecný přehled. Na druhou stranu videa, které zveřejňuje na TikToku, jsou mnohdy přes čáru. Naposledy se nechal slyšet, že svoji moč uchovává v zavařovacích sklenicích. „Budete mě za to odsuzovat, ale já jsem si už zvyknul. Tady odtud doučuju děti. Tady mám špajz a potraviny,“ začal vyprávět Matěj.

Mám tady takovou jednu věc. To byste se divili. Jsou to ch*anky. Skladuju tady ch*anky, protože to používám jako dezinfekci,“ svěřil se na TikToku. To ale není všechno. Případní hosté Matouše Kaluby by v jeho bytě neměli raději navštěvovat balkon. Tam totiž skladuje své exkrementy.

Teď se podíváme na s*ačku. Tady jsou h*vna. Tady chodím s*át. Je to mazlavé, smrdí to. Takhle tady se*u. Mám i druhý balkon. Tam také chodím s*át,“ popisuje na videu Kaluba a názorně ukazuje exkrementy, které mu „zdobí“ jeho balkon.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hroutí se fenomén Shopaholicadel? Týden po zásnubách se měla pokusit o sebevraždu, zasahovala policie Virál

Hroutí se fenomén Shopaholicadel? Týden po zásnubách se měla pokusit o sebevraždu, zasahovala policie

Shopaholicadel se chlubí prstenem, lidé mají jasno: Tyranka a psychopatka, která si žádost o ruku vynutila, tvrdí Virál

Shopaholicadel se chlubí prstenem, lidé mají jasno: Tyranka a psychopatka, která si žádost o ruku vynutila, tvrdí

Místo rozchodu zásnuby: Partner Shopaholicadel poklekl a požádal ji o ruku, následovala divoká líbačka Virál

Místo rozchodu zásnuby: Partner Shopaholicadel poklekl a požádal ji o ruku, následovala divoká líbačka