Miss z děcáku Veronika Kašáková je vdanou paní: Vztah ustál jednu z nejnáročnějších životních zkoušek

Celebrity Miss z děcáku Veronika Kašáková je vdanou paní: Vztah ustál jednu z nejnáročnějších životních zkoušek
Více

Modelka Veronika Kašáková (32) se vdala. Po dlouholetém vztahu si vzala za manžela Milana Sovadinu, se kterým má téměř dvouletého syna Matyáše. Jak informoval jako první Blesk.cz, veselka proběhla ve Skanzenu Stará Ves v chomutovském zooparku. Veronika a Milan spolu žijí devět let a zvládli ustát i náročné chvíle. V minulosti už jednu svatbu zrušili. Mohla za to nevěra, ke které se Veronika vrací ve své knize Lhala jsem.

Finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková se po devíti letech vztahu provdala za partnera Milana Sovadinu. Pohádková svatba se konala ve Skanzenu Stará Ves v chomutovském zooparku. Veronika byla skutečně nádherná nevěsta. V bělostných šatech bez ramínek jí to neskutečně slušelo a ženich působil jako velký elegán.

S bývalou modelkou se život nemazlil už od mala. S bratrem Karlem Kašákem, který moderuje na TV Nova počasí, vyrůstali v Dětském domově ve Vysoké Peci. Tam se bohužel dostali kvůli závislostem svých rodičů. Mezi svatebními hosty tak samozřejmě nesměl chybět milovaný bratr nebo moderátor Libor Bouček s manželkou Gabrielou Boučkovou.

SmrtBizarní chování Anne Heche (†53), náraz a výbuch: Zběsilá jízda a zbytečná smrt herečky má smutné vysvětlení

Bizarní chování Anne Heche (†53), náraz a výbuch: Zběsilá jízda a zbytečná smrt herečky má smutné vysvětlení

Veronika si měla svého vyvoleného brát už před třemi lety. Bohužel se svatby kvůli nevěře sešlo. Půvabná maminka téměř dvouletého Matyáše se o trápeních rozepsala v knize Lhala jsem. „Představte si, že se vám stane to, čeho se nejvíce bojíte. Zrada, křivda, podvod, nevěra, lež, bolest od toho nejmilejšího člověka, kterého v té největší čistotě milujete a vaše věrnost je toho důkazem.“

Oba dva ale krizi ustáli a v únoru loňského roku se jim narodil rozkošný Matyáš. Jejich syn trpí velmi závažným onemocněním jater a musí dodržovat přísnou dietu. Tak snad svatbou započalo nové období, ve kterém se bude šťastné rodině po všech stránkách dařit.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou