Milostný trojúhelník Denisu Nesvačilovou pěkně zmáhá: Křečovitý úsměv a smutek vrytý do tváře

Celebrity Milostný trojúhelník Denisu Nesvačilovou pěkně zmáhá: Křečovitý úsměv a smutek vrytý do tváře
Více

Herečka Denisa Nesvačilová (31) se před pár dny v pražském Divadle Radka Brzobohatého zúčastnila tiskovky k nové komedii s názvem A je to venku! Na sobě měla černý outfit a před fotografy nešetřila úsměvem. Přesto si nešlo nevšimnout, že oblíbená herečka ze seriálu Slunečná neprožívá zrovna nejlepší etapu svého života. V nestřežených chvílích působila smutně a její smích byl místy křečovitý. Je evidentní, že milostný trojúhelník, kterého je bohužel součástí, jí dává pořádně zabrat.

Milostný trojúhelník Denisa Nesvačilová, Petr Kolečko a Aneta Vignerová nebere konce. Všem vyrazila dech informace, že se scenárista nečekaně oženil 14. března s modelkou Anetou Vignerovou, se kterou má dvouletého syna Jiříčka. Následně podle informací Expres.cz prosáklo na veřejnost, že svatbu původně plánoval s půvabnou zrzkou Nesvačilovou.

Svatba s Denisou měla proběhnout, měli už i datum. Plánovali ji na 27. května a kolegové měli dostat už i pozvánky, vědělo o tom víc lidí,“ hovoří zdroje z okolí Denisy. „Kamarádům vyprávěl, že si vezme Denisu, aby ji očistil od té ostudy. Že si pak vezme Anetu, nečekal nikdo. Úplně ztratil kontakt s realitou, je mu jedno, co se kde píše, prostě si vzal Anetu, jako by šel do krámku pro housky,“ tvrdí další.

Reality showTěhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká

Těhotná Maruška z Vyvolených prozradila jméno 4. potomka: Vše musí být naplánované a mít pevný řád, říká

Smutek vrytý do tváře Nesvačilové

Před několika dny se konala tisková konference k nové komedii, ve které hraje právě Denisa Nesvačilová. Hvězda seriálu Slunečná se tiskovky zúčastnila a snažila se budit dojem, že se vlastně vůbec nic neděje. I přesto, že rozdávala úsměvy před fotografy, tak si v nestřežených okamžicích nešlo nevšimnout, že Denisa celou situaci nese velmi těžce.

Smutek v její tváři byl nepřehlédnutelný a její úsměv místy křečovitý. Nesvačilová se k milostné aférce nevyjadřuje a vždy tvrdí, že soukromí do práce netahá. Podle chování Petra Kolečka je ale víc než jasné, že tahle milostná etuda ještě neskončila. Tak uvidíme, s čím přijde scenárista příště.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou