Lela Vémola zapózovala vedle lva a lidé se do ní pustili: Je to k poblití, když trpí nevinné zvíře, vzkazují

Celebrity Lela Vémola zapózovala vedle lva a lidé se do ní pustili: Je to k poblití, když trpí nevinné zvíře, vzkazují
Více

Lela Vémola (33) si momentálně užívá zamilované chvilky po boku svého manžela MMA zápasníka Karlose Vémoly (37). Konečně odjeli na plánované líbánky a tentokrát se rozhodli pro Mauricius. Sympatická maminka dvou dětí se s lidmi na Instagramu podělila hned o několik fotek z návštěvy safari zoo. Na jednom ze snímků Lela pózuje se lvem, což rozčílilo hned několik desítek lidí, kteří se do manželky Vémoly pořádně opřeli.

Playmate Lela Vémola patří mezi nejsledovanější Slovenky na Instagramu a neustále se kolem její osoby něco děje. Do jisté míry za to může také její kontroverzní manžel a MMA bijec Karlos Vémola. S ním koneckonců v současné době tráví líbánky na kouzelném Mauritiu.

Novomanželé nechali děti doma a užívají si romantické chvilky sami dva. „Svatební cesta plná překvapení,“ psala na sociálních sítích nadšeně Lela. „Takovou snídani jsem ještě neměla,“ naspala pobaveně k fotce se žirafou.

CelebrityEva Decastelo se ukázala nahoře bez a dopálila tím exmanžela: Tvoje nahota ohrožuje naše děti, vzkázal

Eva Decastelo se ukázala nahoře bez a dopálila tím exmanžela: Tvoje nahota ohrožuje naše děti, vzkázal

Při postování dalších fotek si ale maminka malého Rockyho a Lili pořádně naběhla. „Top zážitek. Asi tím, že máme doma takové zvířátka, tak jsem se vůbec nebála,“ popsala dva snímky, na kterých pózuje se lvem. Něco takového ale pořádně namíchlo její sledující.

Nádherné by bylo, kdyby to zvíře nebylo sjeté jen na úkor lidí, kteří se s ním chtějí vyfotit. Je to neskutečně nádherné zvíře a sama bych si přála takové zvíře pohladit, ale ? Ne za každou cenu. Je to smutné, že tohle lidé podporují,“ napsala v komentářích jedna ze klamaných dam.

Promiňte, ale tohle je k poblití, když musí trpět nevinné zvíře,“ zní z dalších komentářů. „Také věřím, že chudák zvíře má v sobě sedativa jen aby jste měli jednu ubohou fotku. HNUS,“ rozčilují. Lela se k ničemu prozatím nevyjádřila a dál si užívá vysněné chvíle s Karlosem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu Celebrity

Bývalý premiér Jiří Paroubek se oženil: Do třetice všeho dobrého si vzal partnerku Gábinu

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové