Melanie Griffith ukázala ošklivou jizvu po rakovině kůže: Pro všechny, kteří se rádi opalují, má jasný vzkaz

Zahraničí Melanie Griffith ukázala ošklivou jizvu po rakovině kůže: Pro všechny, kteří se rádi opalují, má jasný vzkaz
Více

Melanie Griffith (65) se objevila na veřejnosti s jizvou na obličeji. Fotografové ji zachytili, když si herečka užívala jízdu automobilem v ulicích Los Angeles. Někteří spekulují o plastických operacích, ale mnohem pravděpodobnější je verze, že je tohle výsledek boje s rakovinou kůže, se kterou herečka válčí od roku 2009. Prostřednictvím webu Page Six poslala vzkaz všem, kteří se rádi opalují.

Hvězda filmů Záblesk nebo Podnikavá dívka Melanie Griffith byla vyfotografována ve svém autě v pátek odpoledne paparazzi fotografy, přičemž si nešlo nevšimnou velké jizvy, která jí hyzdí obličej. Původ jizvy podle zahraničního webu Page Six sice není znám, ale Melanie od roku 2009 bojovala s rakovinou kůže.

Naštěstí byla zákeřná nemoc zachycena v raném stadiu, takže podle doktorů nehrozí žádné další komplikace,“ uvedla hereččina mluvčí Robin Baum v roce 2009 s tím, že herečka musí podstoupit operaci, kdy jí lékaři odstranili nádorové buňky. Téhož roku jí nyní bývalý manžel Antonio Banderas donutil podstoupit léčbu závislosti na lécích.

V roce 2018 sdílela na Instagramu Griffith fotku s obvázaným nosem poté, co podstoupila operaci k odstranění rakoviny kůže z obličeje. „Používejte opalovací krém. Nechte se vyšetřit u svého dermatologa. Pokud žádný nemáte, pořiďte si ho nebo jděte na nejbližší kliniku a požádejte o vyšetření. Pokud se opalujete na slunci, buďte opatrní,“ apelovala v herečka na své fanoušky.

Začátkem tohoto roku Melanie popsala pro magazín InStyle, že když jste jako herečka závislá na vašem vzhledu, je to obzvlášť náročné. „Je to děsivé, když jste herečka a v práci jste závislá na své tváři,“ popsala. Herečka moc dobře ví, že čas je neúprosný, a proto se svěřila s tím, že když je v Los Angeles, každý den cvičí s trenérem, aby zůstala ve formě. Aby zlepšila svůj vzhled, říká, že nedávno navštívila odborníka s kmenovými buňkami Dr. Augustina Badera v Německu, aby okysličil její krev protizánětlivými peptidy.

ZahraničíJsem za dvě dvacítky, vysmála se Shakira nevěrnému Piquému: Fotbalista odpověděl drsným útokem

Jsem za dvě dvacítky, vysmála se Shakira nevěrnému Piquému: Fotbalista odpověděl drsným útokem

Melanie Griffith má za sebou čtyři nevydařená manželství. Jejím posledním manželem byl herec Antonio Banderas, se kterým žila v letech 1996 až 2015. Jak sama řekla, na vdavky už nepomýšlí. „Pokud je vám 60 a máte čtyři děti a žijete život, po kterém jste vždy toužili, tak proč se vdávat? Měla jsem pár milenců, ale žádný vztah,“ dodala s tím, že „miluje“ všechny své bývalé partnery a mají mezi sebou skvělý vztah. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem