Jsem za dvě dvacítky, vysmála se Shakira nevěrnému Piquému: Fotbalista odpověděl drsným útokem

Zahraničí Jsem za dvě dvacítky, vysmála se Shakira nevěrnému Piquému: Fotbalista odpověděl drsným útokem
Více

Shakira (45) a Gerard Piqué (35) spolu žili dvanáct let a v červnu 2022 oznámili rozchod. Z jejich lásky vzešli dva synové Sasha Piqué Mebarak (7) a Milan Piqué Mebarak (9). Přesto za jejich rozchodem zůstává hořká pachuť, protože se oba dva rozhodli, že budou prát špinavé prádlo na veřejnosti. Šuškalo se o tom, že fotbalista měl zpěvačku dlouhodobě podvádět. Zahraniční web Marca v červnu minulého roku nachytal s jeho pohlednou blondýnou. Shakira nyní vydala song, ve kterém si s nevěrníkem vyřizuje účty. Její bývalý přítel ale odpověděl stejně drsně.

Horkokrevná zpěvačka Shakira a bývalý španělský obránce Gerard Piqué se potkali v roce 2011 na natáčení klipu Waka Waka, která se stala hymnou šampionátu v Jihoafrické republice. Svůj vztah dlouho drželi pod pokličkou a nikdy se nevzali. Přesto spolu vychovávají dva syny Sashu a Milana. První spekulace o jejich rozchodu se objevily v červnu 2022, kdy web Marca zveřejnil fotbalistu po boku pohledné blondýnky.

První měsíce vydali vyjádření o rozchodu a na obou frontách byl klid. Později se ale zpěvačka rozhodla promluvit o svých pocitech. „Není pro mě vůbec lehké o tom mluvit. Zvlášť když je to takto poprvé, co o tom mluvím v nějakém rozhovoru pro média,“ řekla novinářce Lulu Garciové-Navarrové, která ji vyzpovídala pro magazín Elle.

SurvivorDalší účastníci hry o přežití: Český Tarzan, fitness influencerka i muž, který se kvůli Survivoru rozešel s partnerkou

Další účastníci hry o přežití: Český Tarzan, fitness influencerka i muž, který se kvůli Survivoru rozešel s partnerkou

Vztahu a rodině dala vše, Piqué si našel její mladší kopii

„Jsem pod drobnohledem veřejnosti, naše odluka není jako běžný rozchod dvou neznámých lidí. Je to těžké nejen pro mě, ale samozřejmě i pro moje děti. Šíleně těžké. Situace ubližuje hlavně našim dvěma synům,“ pokračovala dál Shakira.

Gerard Piqué Shakiru podváděl a odešel od rodiny k o dvacet let mladší kopii zpěvačky. Jedná se o studentku, která se jmenuje Clara Chia Martiová. Na to ovšem blonďatá diva odmítla tehdy reagovat. „Podle mě už to jsou až moc soukromé detaily. A všechno je to pro mě pořád tak čerstvé. Mohu jen říct, že tomuto vztahu a své rodině jsem dávala opravdu všechno, co jsem mohla,“ dodala.

CelebrityPrvní zamilovaný snímek Moniky Bagárové s novým partnerem: Takhle pro Muradova nikdy nezářila

První zamilovaný snímek Moniky Bagárové s novým partnerem: Takhle pro Muradova nikdy nezářila

Vyměnil si Ferrari za Twingo

Postupem času se patrně rozležely Shakiře myšlenky v hlavě a nejdříve vydala klip Monotónia, kde zpívá o tom, jak jí otec jejich dvou dětí zlomil srdce. Nyní ale v novém klipu pořádné přitvrdila. „Když jsem tě potřebovala, dal si mi horší verzi sebe. Nejsem pro chlapy jako ty. Přerostla jsem tě, a proto jsi s holkou, která je stejná jako ty,“ nebere si v singlu Shakira servítky.

Vyměnil jsi Ferrari za Twingo. Vyměnil jsi Rolexky za Casio,“ vpálila mu do obličeje, ale to patrně nečekala, že její bývalý partner vrátí úder. Piqué na tiskovce o víkendu oznámil, že sehnal společnost Casio jako sponzora španělské královské ligy, ve které se se streameři a bývalí fotbalisté starají o vedení dvanácti klubů v mistrovském turnaji v Barceloně. A aby bylo dílo dokonáno, tak se během víkendu Piqué proháněl v Twingu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram Zahraničí

Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram