Král Karel touží trávit krátící se čas s vnoučaty: Megan Markle mu hází klacky pod nohy

Zahraničí Král Karel touží trávit krátící se čas s vnoučaty: Megan Markle mu hází klacky pod nohy
Více

Britský panovník, král Karel (75), by si přál trávit více času s princem Archiem (5) a princeznou Lilibet (3), nechali se slyšet jeho blízcí spolupracovníci. Problémem však je nejen vzdálenost, ale hlavně nevyzpytatelné chování Megan Markle (42), manželky prince Harryho. Kvůli propasti, která podle královských komentátorů mezi párem žijícím v Americe a zbytkem rodiny vznikla, je to téměř nemožném, říkají pro Daily Mail.

Dosud se král Karel III. se svými vnoučaty setkal osobně jen párkrát, jejich vztah se rozvíjí hlavně přes videohovory, protože obě části rozkmotřené rodiny dělí více než 8000 kilometrů. Princezna Lilibeth minulý týden oslavila třetí narozeniny a ač jí král s manželkou Camillou poslali dárek, podle jeho blízkých spolupracovníků jejich nepřítomností velmi trpí.

Královský komentátor Michael Cole řekl Daily Mailu, že král vzdálenost mezi ním a vnoučaty vnímá velmi citlivě hlavně proto, že sám velmi trpěl nepřítomností svých královských rodičů kvůli jejich povinnostem a častým cestám po celém Commonwealthu, kdy byl Karel často svěřen chůvám.

CelebrityRichard Chlad promluvil o teroru, který zažíval s bývalou partnerkou: Šílené scény pod vlivem drog, říká

Richard Chlad promluvil o teroru, který zažíval s bývalou partnerkou: Šílené scény pod vlivem drog, říká

Čas Karla III. se krátí

Proto vzali s princeznou Dianou malého prince Williama s sebou na první turné po Austrálii a Novém Zélandu po jeho narození. Ale pak, kvůli propasti, která se mezi ním a Dianou v průběhu let vytvořila, se jeho vztah s vlastními syny zhoršil,“ říká Michael Cole. Král tak podle něj nechce, aby se mu vnoučata odcizila.

Přítomnost dvojčat by také jistě prospěla Karlovi v náročné léčbě rakoviny a podle Colea by jistě „uvítal potěšení a komfort, které by mu poskytly chvilky s jeho milovanými vnoučaty,“ řekl komentátor. „Král si je bolestně vědom, že jeho čas se pomalu krátí a proto lituje, že nemůže být blíž svým vnoučatům, princi Archiemu a princezně Lilibet,“ dodal.

Jak se ale zdá a potvrzují to i komentátoři, Megan Markle jakékoliv snahy o kontakt s rodinou hatí a králi ve snaze se s milovanými vnoučaty vidět. „Král viděl Archieho osobně jen párkrát a princeznu Lilbet jen jednou. Sussexové nevyužili příležitosti a nechali Lilibet pokřtít v kapli svatého Jiří ve Windsoru při své poslední návštěvě, když byla příležitost a dalo se to docela snadno zařídit,“ říká Cole.

Vztah Harryho a Charlese se vyostřil poté, co se Harry vzdal následovnictví a přestěhoval se s Meghan a jejich rodinou do Kalifornie. Naposledy se setkali krátce poté, co král v únoru oznámil diagnózu rakoviny, když Harry spěchal ze svého domova za otcem do Londýna. Poté připustil, že otcova nemoc by mohla vést k jejich smíření. Jak to ale bude s Megan, je ve hvězdách.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shannen Doherty pláče dojetím z nebe: Soudce udělal velkolepé gesto s rozvodovým řízením Zahraničí

Shannen Doherty pláče dojetím z nebe: Soudce udělal velkolepé gesto s rozvodovým řízením

Prokletý seriál Beverly Hills 90210: 6 herců, kteří jsou po smrti. Shannen a Luke Perry nejsou jediní Zahraničí

Prokletý seriál Beverly Hills 90210: 6 herců, kteří jsou po smrti. Shannen a Luke Perry nejsou jediní

Shannen Doherty vyřkla před smrtí zásadní přání: Alyssu Milano a jí podobné na pohřbu rozhodně nechce Zahraničí

Shannen Doherty vyřkla před smrtí zásadní přání: Alyssu Milano a jí podobné na pohřbu rozhodně nechce

Temná minulost Shannen Doherty: Na place byla nesnesitelná, pohádala se s každým, říká herecká kolegyně Zahraničí

Temná minulost Shannen Doherty: Na place byla nesnesitelná, pohádala se s každým, říká herecká kolegyně

Srdceryvné poslední snímky Shannen Doherty před smrtí: Snažila se být šťastná i přesto, že jí manžel přál smrt Zahraničí

Srdceryvné poslední snímky Shannen Doherty před smrtí: Snažila se být šťastná i přesto, že jí manžel přál smrt

Donna a Kelly z Beverly Hills po 34 letech: Plastické operace si vybraly daň, s grácií stárne jen jedna Zahraničí

Donna a Kelly z Beverly Hills po 34 letech: Plastické operace si vybraly daň, s grácií stárne jen jedna