Luxusní sídlo Martina Fenina je na prodej: Podívejte se, jak si legendární fotbalista žil v domě za desítky milionů

Exkluzivně Luxusní sídlo Martina Fenina je na prodej: Podívejte se, jak si legendární fotbalista žil v domě za desítky milionů
Více

Bývalý český profesionální fotbalista a útočník Martin Fenin (35) prodává svůj luxusní dvoupatrový penthouse ve Frankfurtu. Podkrovní byt obklopený zahradami a lesními cestami si Fenin koupil před lety v době, kdy hrál za fotbalový klub Eintracht Frankfurt. Nyní ho prodává za pořádný balík.

Teplický rodák Martin Fenin prodává svůj dvoupatrový podkrovní byt ve Frankfurtu. Fenin si luxusní byt koupil v době, kdy byl ještě hvězda fotbalového klubu Eintracht Frankfurt a vydělával něco přes milion korun měsíčně.

V současné době žije v pražském bytě s rodinou a dlouhou dobu zvažoval prodej penthousu, který nevyužíval. Nádherný být prodává za cca 20 milionů korun.

CelebrityMateřství Ewě Farne neskutečně svědčí: Sdílela dojemný snímek s dcerou a fanoušci se mohli rozplynout

Mateřství Ewě Farne neskutečně svědčí: Sdílela dojemný snímek s dcerou a fanoušci se mohli rozplynout

Byt o rozloze 149 m2 má tři ložnice s balkonem, obývací pokoj se střešní terasou a dvě koupelny. Z honosné ložnice měl talentovaný fotbalista výhled na pozemky a stáje.

Nepřehlédnutelnou dominantou bytu je osvětlená vinotéka a již zmíněná střešní terasa, ze které se dají pozorovat nádherné západy slunce.

Martin Fenin si zkrátka uměl vybrat, ale už bylo načase se s krásným bytem rozloučit.

Fenin hrál za fotbalový klub Eintracht Frankfurt v letech 2008 až 2011. I přesto, že je to od jeho hvězdné kariéry už 11 let, tak je ve Frankfurtu stále považován za hvězdu první velikosti.

V české nejvyšší soutěži Fenin poprvé nastoupil v sezóně 2003/2004 a mimo Česko působil na klubové úrovni v Německu a Francii. Na mistrovství světa hráčů do 20 let v roce 2007 získal stříbrnou medaili.

Téhož roku získal ocenění „Talent roku“ v anketě Fotbalista roku. Hráčskou kariéru nakonec ukončil v roce 2018 ve Varnsdorfu.

V galerii se můžete podívat na dům snů za 20 milionů. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie Exkluzivně

Laduška z Like House tají otce, protože seděl ve vězení za vraždu: Její maminka promluvila o detailech rodinné tragédie

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala Exkluzivně

Vteřiny před katastrofou: Nela Slováková řešila při řízení koberec, pak nabourala a vše smazala

Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu Exkluzivně

Známe totožnost nového přítele Terezy Hlůškové: Pohledný fotbalista pro VipStar.cz promluvil o jejich vztahu