Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Výměna manželek Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru
Více

Lucie Navrátilová je známá z Výměny manželek, jejíž díl se stal doslova legendární. Zatímco v reality show měla za partnera Standu, tak po skončení Výměny se s ním rozešla a našla si Michala Navrátila, kterého si také vzala. Jejich vztah bohužel nevydržel a v květnu se rozvádí. Lucie má v současné době nového partnera Josefa a snaží se o navrácení svých dětí do péče.

Lucie Navrátilová se objevila v oblíbené reality show Výměna manželek v roce 2021, která vzbudila nevídané ohlasy diváků. V té době randila s jistým Standou a měla osm dětí, z nich pouze čtyři měla ve vlastní péči. Po Výměně se rozešla se Standou a vzala si za manžela odsouzeného vraha Michala Navrátila, který si odseděl 12 let za ubodání pravicového radikála v Rakovníku. Incident se stal v době, kdy bylo Michalovi 22 let, takže si svůj trest již odseděl.

S Lucií měli vztah jako na houpačce, až nakonec došli k rozhodnutí, že se rozvedou. „V květnu v Brně u Okresního soudu se uskuteční rozvod s Michalem Navrátilem. Jen upozorňuji, díky výhrůžkám a podobně se rozvodu nezúčastním. Tak si počkám na rozsudek jménem republiky. Už se těším, až bude vše za mnou,“ napsala nedávno Lucie na svém Facebooku.

Celebrity12 osudových mužů Ivety Bartošové (†48): Sepéši litoval, že s ní něco měl, Štaidl ji zamykal

12 osudových mužů Ivety Bartošové (†48): Sepéši litoval, že s ní něco měl, Štaidl ji zamykal

Nová láska, nový život?

Redakce VipStar.cz oslovila Lucii s dotazem ohledně manželství s Michalem. „Ano, máme v květnu rozvod,“ potvrdila redakci Lucie, která není příliš sdílná. Nejvíce jí vadí neustálá pozornost lidí okolo a médií. I přesto, že rozvod ještě neproběhl, Lucie si už našla nového partnera.

CelebrityKarel Gott by se dmul pýchou: Charlotte Gottová slaví 18 let a jejich píseň na rozloučenou stále bere za srdce

Karel Gott by se dmul pýchou: Charlotte Gottová slaví 18 let a jejich píseň na rozloučenou stále bere za srdce

Jmenuje se Josef B. a dle slov Lucie je s ním šťastná a chce začít nový život. Ze všeho nejvíce by u sebe chtěla mít všechny své děti a napravit to, co za léta pokazila. Lucie by do Výměny manželek už v životě nešla. „Ani za milion, zrušila bych tu reality show,“ řekla redakci VipStar.cz. „Byla bych moc ráda, kdyby mi lidé přestali psát z fejkových účtů a otravovat mě,“ dodala.

Zneužívání dcery?

Svého manžela Lucie ze zneužívání nařkla již v roce 2023. Tehdy to Michal redakci VipStar.cz razantně odmítl. „Jakékoliv obvinění ze strany Lucie o zneužívání její dcery důrazně odmítám. Děti jsem bral jako vlastní, nikdy bych jim neublížil. Rád bych si je vzal do své péče z dětského domova. To ale vzhledem k současné situaci nelze,“ řekl v rozhovoru Michal.

Lucie je ale jiného názoru. „Chci, aby si jednou provždy zapamatoval, že moje děti nejsou jeho děti. Myslím, že jim ublížil dost,“ dodala Lucie, která je přesvědčená o tom, že vztah s Michalem neměl budoucnost.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tragický osud Nikoly z Výměny manželek: Dala si piercing do jazyka a je na úrovni malého dítěte Výměna manželek

Tragický osud Nikoly z Výměny manželek: Dala si piercing do jazyka a je na úrovni malého dítěte

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná Výměna manželek

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky Výměna manželek

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek Výměna manželek

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek