Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény

Celebrity Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény
Více

Lucie Vondráčková (42) podle informací Kafe.cz už není sama. Po románku s moderátorem Petrem Vojnarem (46) se dlouhou dobu po jejím boku nikdo neukázal. V současné době má randit s profesionálním MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou (24). Před pár dny společně vyrazili na MMA zápas a pochlubili se snímkem na sociálních sítích. Lidé jim samozřejmě okamžitě začali gratulovat.

Oblíbená zpěvačka Lucie Vondráčková má být podle webu Kafe.cz zamilovaná do o 18 let mladšího zajíčka. Má se jednat o nadaného MMA bijce Zdeňka Polívku. Vondráčková prožila osm let po boku hokejisty Tomáše Plekance, se kterým má dva syny. V roce 2019 se ale vztah rozpadl a následoval rozchod.

Lucie dlouhou dobu byla sama a až v roce 2021 přiznala lásku s moderátorem Petrem Vojnarem. Jejich vztah byl pro mnohé velkým překvapení, ale vypadali šťastně a spokojeně. Bohužel se po necelém roce v tichosti rozešli. Po rozchodu začala Lucie zútulňovat rodinný dům, ve kterém bydlí se svými syny a muži šli stranou.

CelebrityTakovou lásku v MasterChefovi nezažili: Alžběta a Vojta Urban prolomili hradbu mlčení, co řekli o svém vzplanutí?

Takovou lásku v MasterChefovi nezažili: Alžběta a Vojta Urban prolomili hradbu mlčení, co řekli o svém vzplanutí?

Výše zmíněné redakci informaci o vztahu zpěvačky a MMA zápasníka potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje. Společně měli vyrazit na MMA akci, kde si údajně opětovali něžnosti a svou láskou se rozhodně netajili. Zdeněk Polívka pochází z velké rodiny. Má sedm vlastních sester, jednoho bratra a ještě několik nevlastních sourozenců.

Láska Vondráčkové a Polívky je ale úplně na začátku. „Zdeněk chodil před Lucií s takovou hezkou brunetou. Naposledy spolu byli pár týdnů zpět,“ řekl zdroj Kafe.cz. „Na akci v Dobříši dorazila Lucie se Zdeňkem ruku v ruce. Celý večer se od sebe nehnuli a pusinkovali se, i když věděli, že je někdo může třeba vyfotit. Byli spolu takhle i v Brně,“ dodal.

Polívka se Vondráčkovou už stihl pochlubit na sociálních sítích, kde umístil ze zápasu fotku a lidé jim začali okamžitě gratulovat. „Super, vypadáte s Luckou oba šťastně a i kdyby váš vztah trval rok, dva nebo jen na chvíli, tak si ho užívejte s láskou a radostí,“ píší lidé v komentářích.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc Celebrity

Eva Feuereislová ulovila zlato: Tulila se k Rulíkovi a popsala, co bylo k nevydržení a jak probíhala divoká noc

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený Celebrity

Petr Nedvěd má na avantýry zase nárok: Po divokých oslavách titulu přiznal, že je dávno rozvedený

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu Celebrity

Bujaré oslavy mistrů nebraly konce: Ze Staromáku do Kozičky, ženatý hokejista líbal servírku do výstřihu

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět Celebrity

Neuvěřitelný příběh Terezy Hlůškové: Od pásu z továrny až do pákistánského vězení hrůzy a zpět

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny Celebrity

Felix Slováček o rakovině dcery Aničky: Je to zlé, snažím se jí plnit sny

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap Celebrity

Ornella Koktová kašle na pozlátko: Občas jsem si na dovolené s Pepou připadala jako babochlap