Loučení i nový začátek v Ulici: Vztah Adama a Jarky je jako na houpačce, blíží se hořký konec?

Ulice Loučení i nový začátek v Ulici: Vztah Adama a Jarky je jako na houpačce, blíží se hořký konec?
Více

Seriál Ulice vypráví své příběhy na TV Nova již osmnáctou sezonu. Tak jako v reálném životě i zde se člověk občas rozhode vykročit do neznáma, aby se posunul dál. To ale neznamená, že by za sebou spálil všechny mosty, zvláště pokud počítá s návratem podobně jako Adam. Toho čeká tento týden loučení s blízkými, protože nakonec přeci jen odlétá na půlroční stáž do Ameriky. Jak to zvládne? Čím a koho hodně překvapí?

seriálu Ulice, který vysílá TV Nova každý všední podvečer, dospějí postavy čas od času do bodu, kdy se rozhodnou vykročit ze zajetých kolejí a změnit na chvíli prostředí, aby se posunuly profesně nebo si urovnaly mezilidské vztahy. Občas se oba tyto důvody spojí, takže ten, kdo něco takového právě řeší, podnikne celkový restart ve svém životě.

Nyní se k němu chystá také Adam Volák (Vojtěch Machuta), jenž dostal díky tátovi Luďkovi (Vasil Fridrich) příležitost, která se jen tak neodmítá – odletět na půlroční stáž do Houstonu na místní univerzitu. Kvůli vztahu s Jarkou (Natalie Golovchenko) chtěl Adam tuhle šanci promarnit. Až když se s ním Jarka rozešla, Adam si uvědomil, že ho tu už nic nedrží. Má zlomené srdce, přišel o to, na čem mu nejvíc záleželo. A tak se nakonec rozhodl, že na stáž do Ameriky přeci jen odletí.

CelebrityNikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla

Věci nejsou takové, jak se zdají být…

Bylo to teprve před pár dny, přesto Adama a jeho blízké čeká loučení už nyní. Rodina se tak po delší době opět sejde, tentokrát na malé rozlučce. A světe div se, o zábavu se tam postará zejména Luděk, jemuž v těchto dnech jinak do smíchu moc není kvůli Vandě, která krátce po svatbě odletěla do Kanady vyřídit zbytek pozůstalosti po tátovi. Pravda je ovšem trochu jiná. A právě na tomto rodinném setkání jeden z Luďkových blízkých pojme podezření, že věci nejsou takové, jak se zdají být…

Adam musí před svým odletem rozetnout ještě jedno velké dilema – rozloučit se také s Jarkou, anebo tuhle kapitolu už nechat navždy uzavřenou s tím, že se nerozešli právě nejlépe? Kristýna (Sára Korbelová), máma Blanka (Linda Rybová) i její přítel Evžen (Martin Finger) si myslí, že by si měl Adam ujasnit, co pro něj Jarka opravdu znamená, aby jednoho dne nelitoval, že neudělal vše, co mohl…

Jak to s nimi nakonec dopadne? Oba se kvůli rozchodu trápí, Jarka by se s Adamem před jeho odletem ráda rozloučila. Ale není to jen sypání soli do otevřených ran? Anebo ti dva mají přeci jen ještě šanci začít znovu?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?