Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla

Celebrity Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla
Více

Novopečená maminka Nikol Švantnerová (30) na sociálních sítích popsala průběh svého porodu. S partnerem Ondřejem Antošem prozradili, že očekávají holčičku, ale jméno do poslední chvíle tajili. Rozkošná Mia se narodila v pátek 17. března 19 minut po půlnoci a momentálně už jsou všichni doma spolu.

Miluju nejvíc na světě a děkuju za takový zázrak,“ napsala modelka Nikol Švantnerová k fotce, na které byla ručička novorozené Mii. Porod proběhl bez komplikací a Nikol tak mohla s Miou co nejrychleji domů. Po pár dnech partnerka Ondřeje Antoše popsala na Instagramu průběh porodu.

Ve čtvrtek v 7 hodin ráno mi praskla voda, kontrakce žádné. Tak jsem si dala sprchu, pobalila a jeli jsme do porodnice,“ rozepsala se Miss ČR 2015. „Že se budu v porodnici usmívat, by mě asi ani ve snu nenapadlo,“ pokračovala s tím, že jí byl velkou oporou tatínek Ondřej a celý personál podával výkon na jedničku.

CelebrityBlíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují

Blíž k fanouškům nebo penězům? Lidé se drsně pustili do Ewy Farne. Chceš na nás jen vydělat, vzkazují

První kontrakce přišly kolem šesté hodiny a kolem deváté jsme se přesunuli na porodní sál. Nakonec se vše strašně rychle rozjelo. Díky tatínkovi, který byl od začátku až do konce celou dobu se mnou, mám aspoň vzpomínky na toto vše,“ napsala.

A najednou v 0:19 mi na břicho přiložili tenhle malý zázrak,“ dodala k snímku Nikol, která se z Prahy odstěhovala za partnerem do Olomouce. Těhotenství se půvabné brunetce podařilo utajit až do pátého měsíce.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body Celebrity

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období Celebrity

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy Celebrity

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy