Lela Vémola reaguje na hejty kvůli fotce se lvem: Tohle chování je vlastně obdivuhodné, vzkázala s úsměvem

Celebrity Lela Vémola reaguje na hejty kvůli fotce se lvem: Tohle chování je vlastně obdivuhodné, vzkázala s úsměvem
Více

Dvojnásobná maminka Lela Ceterová (33) odcestovala s manželem MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (37) na svatební cestu na Mauricius. Protože doma v Česku mají Vémolovi soukromou zoo, tak nezapomněli navštívit místní safari, kde se bývalá plymate nechala zvěčnit po boku lva. Po zveřejnění snímku se na ni okamžitě sesypala vlna kritiky. Samotná Lela se vyjádřila pro VipSar.cz a lidem poslala jasný vzkaz.

Jedna z nejsledovanějších Slovenek na Instagramu Lela Vémola v minulých dnech odcestovala na romantickou svatební cestu s manželem Karlosem Vémolou. Na prosluněném Mauriciu nezapomněli navštívit místní safari, kde se mohli návštěvníci procházet mezi divokou zvěří, pohladit si je nebo nakrmit.

Svatební cesta plná překvapení,“ psala na sociálních sítích nadšeně Lela, která ještě v tu chvíli nečekala, jaká vlna nenávisti se zanedlouho strhne. Lela umístila na sociální sítě pár snímků, na kterých se fotí v těsné blízkosti lva. „Top zážitek. Asi tím, že máme doma takové zvířátka, tak jsem se vůbec nebála,“ napsala.

Okamžitě se na ni sesypala vlna kritiky spjatá s týráním zvířat. „Nádherné by bylo, kdyby to zvíře nebylo sjeté jen na úkor lidí, kteří se s ním chtějí vyfotit. Je to neskutečně nádherné zvíře a sama bych si přála takové zvíře pohladit, ale ? Ne za každou cenu. Je to smutné, že tohle lidé podporují,“ zní jeden z desítky komentářů.

Chování lidí je obdivuhodné

Redakce VipStar.cz kontaktovala samotnou Lelu a poprosila ji o vyjádření. „My už nad takovými věcmi jen mávneme rukou, protože je obdivuhodné vlastně, kolik času nám lidé dokážou věnovat,“ rozpovídala se Lela, která je na podobné reakce už zvyklá.

Vypisují nám, píší komentáře, vytvářejí dialogy mezi sebou. Tohle je úplně zbytečné. Tohle dělají jen lidé, kteří se nudí. Proto věnují tolik času cizím lidem. Každý inteligentní člověk, když se nad tím pozastaví, tak si odpoví sám,“ dodala s vtipem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala