Kráska z Like House a Muž roku ve svatebním: Těhotná Angie Mangombe a Josef Kůrka plánují svatbu a velkou rodinu

Celebrity Kráska z Like House a Muž roku ve svatebním: Těhotná Angie Mangombe a Josef Kůrka plánují svatbu a velkou rodinu
Více

Sympatická účastnice první řady reality show Like House Angie Mangombe je těhotná. Otcem jejího dítěte je již znovu partner Muž roku 2016 Josef Kůrka (30). Angie a Josef spolu před časem randili, ale nakonec se rozešli. Proto všechny překvapilo, že nyní spolu čekají potomka. Jak se zdá, tak někdy to na druhý pokus holt vyjde. Oba dva plánují velkou rodinu a nedávno se ukázali ve svatebním. Že by už pomýšleli na vdavky?

Hvězda reality show Like House Angie Mangombe je těhotná s Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou. „Dostala jsem ten nejkrásnější vánoční dárek na světě,“ napsala influencerka na Instagram.

Věřím, že všechno, co má ke mně přijít, přijde ve správný čas. Proto jsem štěstím bez sebe z toho, že se ve mně tvoří nový život. Oba jsme vyrůstali bez mámy a bez táty. Jsme přesvědčeni o tom, že tomuhle pokladu dáme plnou rodinu a neskutečně moc lásky,“ dodala budoucí maminka, která se už na miminko nemůže dočkat.

Reality showHvězdě show Svatba na první pohled se smějí kvůli napíchaným rtům: Takhle vypadala Natalia Mykytenko před zákrokem

Hvězdě show Svatba na první pohled se smějí kvůli napíchaným rtům: Takhle vypadala Natalia Mykytenko před zákrokem

Nechybělo ale málo a nic z toho se nekonalo. Angie totiž už jednou s modelem randila a rozešli se. „Neklapalo to. Mrzí mě to, ale život už je takový. Je mi nejhůř, co mi kdy bylo. Dostal jsem kopačky. Myslel jsem si, že jsem našel budoucí ženu, bohužel jsem se spletl,“ řekl při rozchodu model Super.cz.

Jenomže zanedlouho přišla krásná zpráva o návrat dvojice k sobě a očekávání potomka. Aby byli sledující ještě víc zmateni, tak se pár objevil ve svatebním. Angie sdílela sérii krásných fotek, na kterých je jako nevěsta a Josef Kůrka jako ženich. Zatím si to vyzkoušeli jen nanečisto, ale to neznamená, že to nemají v plánu.

Oba dva by si moc přáli minimálně tři děti. „On je fakt milionovej. Cokoliv, co chci, tak to mám,“ řekla v rozhovoru pro výše zmíněný web Angie. „Já furt přicházím s nápady, ale Pepovi se nic nelíbí. On by chtěl, aby to byl Pepa,“ pokračovala. „Asi si to neprosadím. Chtěl bych, ale třeba až budeme mít třetí dítě. Chceme mít velkou rodinu,“ doplnil budoucí tatínek.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala