Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové?

Ulice Konec záporačky v Ulici! Co předchází obrovské prohře ezošmejdky Julie Papežové?
Více

V seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, se schyluje k velkému finále v příběhu Kristýny a ezošmejdky Julie Papežové. To, co se zpočátku zdálo takřka nemožné, je najednou nadosah – Kristýnino vítězství nad Julií. Jak ji sesadí z jejího piedestalu? Co Julie jen tak nerozdýchá? To naznačí tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice, kdy konečně dojde i na tuto ezošmejdku, jež je tento týden v Ulici naposledy…

V seriálu Ulice se již delší dobu objevuje ezošmejdka Julie. Blanka (Linda Rybová) a její blízcí si na jaře prošli peklem kvůli koučce Julii Papežové (Jitka Schneiderová), která si získala důvěru nemocné Kristýny (Sára Korbelová). Zatímco Kristýna věřila, že jí Julie pomůže od záchvatů panických atak, její rodina se jen bezmocně dívala na to, jak se její zdravotní stav zhoršuje a Julie mezi ně vráží jeden klín za druhým.

Když se již zdálo, že Julie má Kristýnu naprosto ve své moci, stal se malý zázrak – Kristýna souhrou náhod najednou prozřela. Zjistila, že nic není takové, jak se zdá, že Julii nejde ani tak o blaho klientů, jako spíš o jejich peněženky.

RozhovorDrogy vyměnila za džungli a šamany: Daisy Lee otevřeně o zkušenosti s ayahuascou a novém životě

Drogy vyměnila za džungli a šamany: Daisy Lee otevřeně o zkušenosti s ayahuascou a novém životě

Konec ezošmejdky?

Teď je to právě Kristýna, kdo chce Julii zastavit a současně před ní varovat ostatní. Nehodlá se jen tak nečinně dívat na to, jak Julie ničí další životy, jak její klienti přicházejí o desítky i stovky tisíc, a přitom je jim čím dál hůř.

Nezřídka se dokonce pokusí i o sebevraždu. S tím je ale konec. Kristýna upozornila na Juliiny praktiky investigativního novináře Dalibora Tomáška (Petr Uhlík), jenž se rozhodl, že Julii zatne tipec. Ta zpočátku netuší, proč ji Tomášek oslovil. Myslí si, že ji bude ve svém článku opěvovat, a tak vystupuje sebevědomě jako vždy.

Ovšem jen do chvíle, kdy jí Tomášek začne klást nepříjemné dotazy ohledně jejího fungování a práce s klienty… Jak tyto otázky zareaguje? Jak ji bude Tomášek grilovat? Co bude předcházet jejímu velkému pádu v Ulici, který je současně koncem angažmá herečky Jitky Schneiderové v seriálu?

 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pijavice Vanda z Ulice končí s Luďkem: Předvedla mu cirkusáckou scénu ve dveřích a kýblem v ruce Ulice

Pijavice Vanda z Ulice končí s Luďkem: Předvedla mu cirkusáckou scénu ve dveřích a kýblem v ruce

Odtajněno: V novém roce posílí tým Ulice charismatický herec a filmový bručoun Ulice

Odtajněno: V novém roce posílí tým Ulice charismatický herec a filmový bručoun

Hynkovi z Ulice rupnou nervy a drsně se pustí do Gábiny. Co je už opravdu přes čáru? Ulice

Hynkovi z Ulice rupnou nervy a drsně se pustí do Gábiny. Co je už opravdu přes čáru?