Kolečko lásky se točí dál: Petr ztratil kontakt s realitou, plánovali s Denisou Nesvačilovou svatbu a domek u moře

Celebrity Kolečko lásky se točí dál: Petr ztratil kontakt s realitou, plánovali s Denisou Nesvačilovou svatbu a domek u moře
Více
Profimedia ">

Před pár týdny pojal za svoji ženu scenárista Petr Kolečko (39) modelku Anetu Vignerovou (35). Pokud si někdo myslel, že tím milostný trojúhelník skončí, tak byl na omylu. Jen pár dní po svatbě mělo prosáknout ven, že Kolečko skončil opět v náručí milenky Denisy Nesvačilové (31). Nyní podle webu Expres.cz vyšlo najevo, že s herečkou ze Slunečné měl Kolečko plánovat svatbu a domek u moře.

Ještě na začátku března vyvedl scenárista Petr Kolečko na předávání filmových cen Český lev herečku Denisu Nesvačilovou. Jen o pár dní později si řekl „ano“ s modelka Anetou Vignerovou, se kterou má dvouletého syna Jiříka. Jejich svatba byla pro všechny obrovským šokem a podařila se jim utajit před veřejností skoro dva týdny.

Zatímco novopečená paní Kolečková se dojemně rozpisovala na sociálních sítích, Petr měl být tou dobou v náručí Denisy. „Tohle jen tak nedá. To je zrada na desátou. Bezpečně vím, že nám vyprávěla, že až do pondělí byl Petr s ní. A podle toho, co nám říkala a co vím dnes, tak už asi den od té svatby,“ řekl zdroj z blízkosti Nesvačilové eXtra.cz.

Svatba a domek u moře s Nesvačilovou

„Petr je do Denisy stále zabouchnutý. Vypisuje jí i po svatbě. Kamarádům vyprávěl, že si vezme Denisu, aby ji očistil od té ostudy. Že si pak vezme Anetu, nečekal nikdo. Úplně ztratil kontakt s realitou, je mu jedno, co se kde píše, prostě si vzal Anetu, jako by šel do krámku pro housky,“ řekla nejmenovaná herečka webu Expres.cz, která zná dva ze tří aktérů milostného trojúhelníku.

Svatba s Denisou měla proběhnout, měli už i datum. Plánovali ji na 27. května a kolegové měli dostat už i pozvánky, vědělo o tom víc lidí,“ dodal další zdroj z okolí Denisy. Jak se zdá, tak milenecké kolečko se ani zdaleka nedotočilo.

U svatby s Nesvačilovou nemělo zůstat. Podle Super.cz společně s Kolečkem plánovali i domek u moře. „Dokonce spolu s Denisou plánovali koupit nemovitost v zahraničí, že by měli druhý domov u moře.“ Jak tohle nakonec dopadne? Komu jako prvnímu dojdou nervy? Nebo je to hra kdo s koho?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer Celebrity

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim Celebrity

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim