Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?

Celebrity Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?
Více

Clash of the Stars má za sebou čtyři galavečery plné kontroverze a bizarností. Mnohými opovrhovaný formát se těší čím dál tím větší sledovanosti a na poslední galavečer, který se konal na začátku března, dorazilo spoustu známých osobností. Organizátoři se snaží jít až na hranu možností. Možná právě proto se pokusili oslovit do dalšího ročníku bývalého premiéra Jiřího Paroubka (70). Jak ten na nabídku reagoval?

V Clash of the Stars mezi sebou zápasí známí i méně známí influenceři. Bizarní show se těší čím dál tím větší popularitě, a proto není divu, že se organizátoři snaží do dalších ročníku o nemožné. Dobře informovaný zdroj poskytl nedávno redakci VipStar.cz informaci, že nabídku do klece dostal i bývalý premiér Jiří Paroubek.

Volali Jiřímu Paroubkovi s velmi štědrou nabídkou,“ prozradil zdroj. Redakce proto oslovila o vyjádření přímo Jiřího Paroubka. „Ano, kontaktovali mě. Ale já jsem to bral spíš jako legraci. Abych zápasil s dalším bývalým premiérem, to mi přišlo groteskní,“ vyjádřil se bývalý premiér pro VipStar.cz.

CelebrityNikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla

Nikol Švantnerová popsala porod, který trval 17 hodin: Byl to malý zázrak, řekla

Honorář by byl královský, řekl Paroubek

Výše zmíněný zdroj prohlásil, že organizátoři Clash of the Stars měli Paroubkovi nabídnout za zápas dva miliony korun. „Z byznysového hlediska je to určitě skvělý nápad, ale myslím, že se to ke mně nehodí,“ pokračoval.

Honorář mi byl nabídnutý a byl královský. Už si ale nepamatuji, kolik to bylo. Je třeba si ale uvědomit, že vždy nejde jen o peníze,“ dodal Jiří Paroubek s tím, že nabídka mu přišla určitě zajímavá, ale k dohodě nedojde.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body Celebrity

Patricie Pagáčová se toho nebojí: Letní sezónu zahájila v odvážném síťovaném body

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období Celebrity

Playboy party: Dominiku Myslivcovou zkritizovali sledující za outfit a Denisa Pfauserová promluvila o depresivním období

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy Celebrity

Denisa Nesvačilová hvězdou Playboye: Žhavá zrzka předvedla hříšný dekolt a výstavní nohy