Vojta Kotek se poprvé pochlubil rozkošným synem: Lidé už mají jasno, po kom malý Hubert je

Celebrity Vojta Kotek se poprvé pochlubil rozkošným synem: Lidé už mají jasno, po kom malý Hubert je

Herec a režisér Vojta Kotek (34) a jeho manželka Radana přivítali na svět v říjnu syna, kterého pojmenovali Hubert I. Šman Kotek. Oblíbený herec si ale své soukromí velmi střeží, a proto potomka nevystavuje na sociálních sítích. Nyní ale udělal výjimku a pochlubil se synátorem, který je podle lidí celý po tatínkovi.

Tak vítej v novém roce, Huberte! Děkujeme, že to s námi dáváš! A vám všem přejeme, ať vás v tom roce 23 potká tolik štěstí, co nás 2..teda..3,“ napsal novopečený tatínek Vojta Kotek na Instagram ke snímku se ženou malým synem.

Herec si po roce randění vzal v červenci 2022 za ženu partnerku Radanu. Přísně utajovaná veselka tehdy probíhala v přírodě, v bývalém vládním areálu Vystrkov na Orlík. Sympatická Radana byla těhotná a Hubert přišel na svět v říjnu.

Pod fotkou se za po chvíli začalo hemžit komentáři, že Hubert je celý Vojta Kotek. „Je to celý táta,“ píší pobavení sledující. „Super Kotkovský kukuč. Ať se vám všem v novém roce daří parádně,“ přejí další šťastné rodince.

Oblíbený herec prožívá jedny z nejkrásnějších chvil v životě a novou roli otce si užívá plnými doušky po boku milující Radany. Je úspěšný nejenom v osobním životě, ale také v tom pracovním. Tak snad bude pro něj rok 2023 stejně příznivý jako ten minulý.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše