Jaromír Jágr a jeho Dominika se od sebe nehnuli na krok: Letmé doteky vystřídal boj o popcorn

Celebrity Jaromír Jágr a jeho Dominika se od sebe nehnuli na krok: Letmé doteky vystřídal boj o popcorn
Více

Jaromír Jágr (50) po boku půvabné Dominiky Branišové (27) jen září. Bývalý hokejista vyvedl na premiéru dokumentárního filmu Jan Koller: Příběh obyčejného kluka půvabnou partnerku a nemohli ze sebe spustit oči. Po celou dobu si byli nablízku a v sále se se smíchem prali o popcorn. Že by to byla konečně ta pravá, Jaromíre?

Hokejový bůh Jaromír Jágr je po květnové autonehodě, kdy se střetl s tramvají, opět ve formě. „Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já. Všiml jsem si jí půl metru přede mnou, na poslední chvíli,“ napsal na sociálních sítích Jágr s tím, že to byla jeho chyba.

Nejenom fanoušci, ale také Dominika Branišová měla o svého partnera velký strach. „Myslel jsem si, že je to můj konec. Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochranou ruku a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil. Díky bohu,“ napsal tehdy vděčný Jaromír.

ExkluzivněRegina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Tři měsíce od nešťastné události jsou ale oba znova šťastní a spokojení. Jaromír vyvedl svoji nádhernou přítelkyni do kina na dokumentární film o Janu Kollerovi. Bývalá modelka Dominika vypadala vedle prošedivělého Jaromíra jako panenka.

Bylo poznat, že oba jsou zamilovaní až po uši. Mohli na sobě oči nechat a nehnuli se od sebe ani na krok. Po celou dobu si byli nablízku a v sále se se smíchem prali o popcorn. Fanoušky legendárního hokejisty hlavně zajímá, jestli se hodlá jejich modla už konečně oženit.

V únoru Jágr oslavil padesátku, ale do ženění a zakládání rodiny se příliš nežene. Ukáže čas, jestli je Dominika skutečně tou pravou a dotáhne to s Jaromírem až před oltář.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Dva roky po smrti syna se radují: David Pastrňák a Rebecca se stali rodiči rozkošné dcery s neobvyklým jménem Celebrity

Dva roky po smrti syna se radují: David Pastrňák a Rebecca se stali rodiči rozkošné dcery s neobvyklým jménem

Vlasta Hájek a Zuzana Belohorcová po sérii útoků českých celebrit: Dnes už nemůžeš říct nic narovinu Celebrity

Vlasta Hájek a Zuzana Belohorcová po sérii útoků českých celebrit: Dnes už nemůžeš říct nic narovinu

Lela Vémola po operaci, která trvala 6 hodin: Můj zadek měl převis, bylo to nutné, vzkázala Celebrity

Lela Vémola po operaci, která trvala 6 hodin: Můj zadek měl převis, bylo to nutné, vzkázala