Jak žijí po 18 letech účastníci Big Brotheru? Vítěz prošustroval peníze, stáhli se do ústraní a litují minulosti

Big Brother Jak žijí po 18 letech účastníci Big Brotheru? Vítěz prošustroval peníze, stáhli se do ústraní a litují minulosti
Více

Big Brother byl poprvé uveden v roce 1999 v Nizozemsku a rychle se stal oblíbenou reality show po celém světě. Česko na svoji první sérii čekalo do roku 2005, kdy 28. sprna byla odvysílaná první řada. Vítězem se tehdy stal David Šín alias Shrek, který si odnesl pohádkovou výhru 10 milionů korun. Na druhém místě skončila Eva Hrozinková a na třetím Filip Trojovský. Jak se za 18 let změnili?

David Šín

David Šín se stal historicky prvním výhercem českého Big Brotheru a po zdanění si domů odnesl pohádkovou výhru 8 milionů korun. Jako první věc si koupil vybavení za snowboard v hodnotě 70 tisíc korun. „Šli jsme spolu den před Vánocemi v Praze po Václaváku nakupovat nějaké dárky, tak jsem se podíval, jak jsem na tom s penězi. Když jsem viděl těch nul, málem to se mnou seklo. Nevěděl jsem v první chvíli, jestli to není číslo účtu,“ řekl pro iDnes.cz v roce 2006.

Bohužel svoje slova se mu nepodařilo dodržet a většinu peněz rozfofroval. Večírky, ženy, auta, motorky, neuvážené podnikání a investování peněz, hodně lidem také peníze půjčil, ale už mu je nevrátili. „Dodnes mám směnky na peníze, které asi jen tak neuvidím. Ale dost jsem si dal stranou, abych mohl dělat, co mě baví,“ přiznal v roce 2018 v rozhovoru pro Blesk.cz. Momentálně žije v ústraní a pracuje v brněnském fitku. K cvičení a posilování měl přezdívaný Shrek vždy blízko.

RozhovorSouboj milenek Karlose Vémoly nebude: Denise Ayverdi prozradila, proč dala od zápasu s Lulu ruce pryč

Souboj milenek Karlose Vémoly nebude: Denise Ayverdi prozradila, proč dala od zápasu s Lulu ruce pryč

Lena Záhorská a Filip Trojovský

Půvabná Lena byla jednoznačně jednou z nejvýraznějších tváří reality show Big Brother 2005. Mladičká a rozverná dívka toužila po slávě a pozornosti. Té se jí koneckonců na nějakou dobu dostalo dosyta. Lena se rozhodně nebála ukázat emoce i své nahé tělo a nakonec skončila čtvrtá. Ve vile si střihla románek s bývalým pornohercem Filipem Trojovským, se kterým ale prožili krátkou epizodu a šli od sebe.

Po skončení soutěže nějakou dobu randila s Davidem Šínem, ale jejich vztah také nevydržel. Lena se už dávno uklidnila a žije spokojeně v Brně rodinný život. Na veřejnosti se příliš neukazuje, ale stále je aktivní na sociálních sítích. Filip Trojovský byl podobné číslo jako Lena. Miloval potlesk diváků a pozornost.

Po skončení soutěže se snažil prorazit coby moderátor, ale postupem času rozvíjel svůj byznys. Podařilo se mu vystudovat dvě vysoké školy a má titul před i za jménem: Mgr. Filip Trojovský DiS. Po reality show na něj také praskla peprná minulost, kdy natáčel filmy pro dospělé s gay tématikou. Momentálně je šťastně ženatý a má syna Bena.

Big BrotherHodina pravdy v Big Brother: Katrin se svěřila s těžkým dětstvím, vlastní matka ji chtěla zabít

Hodina pravdy v Big Brother: Katrin se svěřila s těžkým dětstvím, vlastní matka ji chtěla zabít

Sylva Ondrušíková a Karel Frýd

Brunetka a sexbomba Sylva byla velmi odvážná i mimo soutěž. Kvůli finanční tísni se určitou dobu živila jako herečka z filmů pro dospělé. Ve vile se bláznivě zamilovala do Karla Frýda, přezdívaného „Plyšák“. Dvě naprosto rozdílné charaktery byly pro diváky velkým lákadle.

Na minulost by Sylva nejraději zapomněla a po osmnácti letech žije v naprostém ústraní. „Mohu vám říct, že můj dosavadní život je absolutně jiný, než by kdokoliv čekal. Žiji na malé vesnici na okraji Prahy, mám manžela, dvě malé děti, psy a žiji opravdu klidným spokojeným životem, za který jsem nesmírně vděčná. Musela jsem o takový život hodně bojovat, a proto se snažím veškeré negativní vzpomínky nechat tam, kde jsou,“ řekla poměrně nedávno v rozhovoru pro Expres.cz, přičemž s médii vůbec nekomunikuje.

S Karlem Frýdem se rozešli jen pár měsíců po skončení show. I Karel už žije poklidným životem. Oženil se a stal se dvojnásobným otcem. Stále se věnuje profesi fitness trenéra.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé Big Brother

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící