Hodina pravdy v Big Brother: Katrin se svěřila s těžkým dětstvím, vlastní matka ji chtěla zabít

Big Brother Hodina pravdy v Big Brother: Katrin se svěřila s těžkým dětstvím, vlastní matka ji chtěla zabít
Více

V osmé epizodě reality show Big Brother Česko Slovensko jste mohli vidět Tarika, který se bez blízkosti Katrin už téměř neobejde. Z její strany ovšem už stejné nadšení patrné není. Zoe začíná ztrácet trpělivost s Andrejem, který o ostatních spolubydlících říká, že se všichni přetvařují. Situaci probírá s Barbarou a shodují se na tom, že až teď se lidé v domě začnou skutečně projevovat. Katrin navíc otevřela svoji 13. komnatu a promluvila o náročném dětství.

 Místo dětství peklo na zemi

V Domě probíhal úklid a Tereza s Andrejem a Standou začali probírat „vztah“ Tarika a Katrin. Standa má na Katrin už averzi. Katrin se svěřila Karolíně s Vítkovi o svém špatném dětství. Trpěla silnými depresemi a její vlastní matka ji měla chtít zabít. S matkou se dokonce neviděla od svých dvanácti let.

Z tohoto důvodu ani ona sama nechce mít děti. „Měla jsem extrémně hrozně dětství a dohnalo mě to v určitém věku, takže jsem dostala takovou depku, že léky…nepiju, nespím, nehýbu se, jsem v nemocnici. Peklo na zemi,“ popsala v reality show Big Brother.

CelebrityJak se změnila hvězda legendárního filmu Kouř? Lucii Zedníčkové přibyly šediny a vrásky, ale šmrnc neztratila

Jak se změnila hvězda legendárního filmu Kouř? Lucii Zedníčkové přibyly šediny a vrásky, ale šmrnc neztratila

Ze dna vede cesta už jen nahoru

Když upadneš do deprese a tvoji kamarádi si myslí, že seš jenom lenivá a tvoje psychika odešla a tvé tělo se nehýbe. To se mi stalo několikrát. Občas jsem se šla projít a pomohlo to, ale teď, to mi nepomohlo vůbec nic,“ vysvětluje spolubydlícím své stavy.

Katrin si myslí, že vše začalo už při jejím narození. „Moje vlastní matka mě chtěla zabít. Já mám extrémně dojebanou psychiku a je to důvod, proč já nechci děti. Strašně se bojím a neumím to ani vysvětlit. S mámou se nevídám od dvanácti let, teď mi je čtyřiadvacet. Vše zůstalo na otci. On mě nenáviděl, protože jsem podobná matce. Já chci za tím strašně zavřít dveře. Jsem opravdu unavená. Toto je stav, že ze dna už můžeš jít jen nahoru,“ dodala.

CelebrityObrovská ostuda Ondráčka z Pokondrů: V amoku napadl manželku Michala Davida, ochranka ho vyrazila

Obrovská ostuda Ondráčka z Pokondrů: V amoku napadl manželku Michala Davida, ochranka ho vyrazila

Standa pánem domu

Spolubydlící soupeřili o post Pána domu ve výzvě, při které museli trčit hlavu do prázdného akvária plného ryb, masa a červů a jen pomocí jazyka odšroubovat matici. Nejúspěšnějším byl Standa, který se tak stává Pánem domu a na další týden tak získává imunitu. Katrin se s Barbarou bavily o Rolandovi a Andrejovi.

Podle Katrin je Roland falešný člověk, který je schopen člověka bez lítosti podrazit a Andrej je vypočítavý. Barbara řekla, že má z Andreje strach. Spolubydlící se společně rozhodovali ohledně nákupu na další týden. Andrej se Standou následně na terase diskutovali o prioritách a chování ostatních soutěžících během výběru nákupu. Oba se shodli, že jim nesedí František.  Karolína měla tajnou misi, musí za 24 hodin naučit tančit 3 spolubydlící sestavu s vějíři se závoji.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé Big Brother

Toxickému páru z Big Brother je konec: Tariku, buď rád, že ses té psychopatky zbavil, gratulují lidé

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky Big Brother

Finále Big Brother: Výhru 2,5 milionů korun si odnáší šoumen, který rozdělil diváky

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě Big Brother

Upřímná zpověď kriminálníka Davida z Big Brother: Ve 14 letech mi mafiáni přiložili zbraň k hlavě

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera Big Brother

Sprostý útok nebo temná minulost Davida z Big Brother: Jako člen podsvětí měl dostat 8 let za vydírání drogového dealera

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky Big Brother

Na soutěžící doléhá efekt experimentu Big Brother: Soňa má panické ataky, David paranoidně kontroluje trenky

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící Big Brother

Skandál Vítka v Big Brother: Dones mi trenky Davida a dostaneš cigaretu, uplácel soutěžící