Jak dopadly hvězdy z Výměny manželek? Iva plodí potomky, Lucie se rozvedla a z 8 dětí nemá žádné

Výměna manželek Jak dopadly hvězdy z Výměny manželek? Iva plodí potomky, Lucie se rozvedla a z 8 dětí nemá žádné
Více

Výměna manželek je jedna z nejúspěšnějších reality show v Česku. Některé díly zanechaly v divácích značné stopy. Mezi legendární díly se řadí rozhodně Iva (24) a Marian (51), které dělí 27 let rozdíl. Další je jednoznačně Lucie Navrátilová, která dělala houskový knedlík bez housek, měla osm dětí, ale všechny jí vzala sociálka. Jak dnes žijí dvě legendární ženy z reality show?

Iva a Marian

Iva a Marian se objevili ve Výměně manželek v roce 2017. Všechny diváky zarazil jejich velký věkový rozdíl. Marian vypadal spíš jako otec Ivy i přesto, že to byl a stále je její partner. Iva byla v mládí v dětském domově a ve čtrnácti letech se zamilovala do Mariana. Od té doby jsou spolu.

Jejich seznámení proběhlo na Facebooku, ale k ničemu nedošlo a počkali si, dokud Iva nedovrší patnácti let. Následně Iva otěhotněla a narodila se jim dcera Dominika. S tou se také objevili v reality show, která jim v závěru víc uškodila.

CelebrityAgáta Hanychová ukázala vypouklé bříško a lidé šílí, že je těhotná: Jo, odpověděl na dotazy Kokta

Agáta Hanychová ukázala vypouklé bříško a lidé šílí, že je těhotná: Jo, odpověděl na dotazy Kokta

Iva desetidenní Výměnu nezvládla a soutěž předčasně ukončila. Ze strany náhradní rodiny čelila velké kritice. Po odvysílání se strhla obrovská vlna nenávisti a dvojici chodily výhrůžné dopisy a zprávy o tom, že je Marian pedofil.

Po sedmi letech se vše uklidnilo a rodina žije spokojeným životem a narodila se jim druhá dcera. „Máme dvě děti a psa. To mi ke štěstí stačí. Tihle tři tvorové jsou pro mě to nejdůležitější na světě,“ řekla nedávno Iva v rozhovoru pro VipStar.cz. Do Výměny by už ale nikdy nešla. „Už bych tam podruhé nešla. Nikdy v životě ani za nic,“ řekla VipStar.cz Iva. „Ani za milion korun. Opravdu už nikdy,“ dodala.

ZahraničíSmutný osud Karen z Kroku za krokem: Rodiče ji obrali o všechno

Smutný osud Karen z Kroku za krokem: Rodiče ji obrali o všechno

Lucie Navrátilová

Lucie se objevila ve Výměně manželek v roce 2021. V té době randila s jistým Standou a měla u sebe čtyři ze svých osmi dětí. Během deseti dní se nesmazatelně zapsala hláškou „houskový knedlík bez housek“ a náhradní rodina z ní byla poměrně na nervy.

Již po skončení show se rozešla se Standou a za manžela si vzala Michala Navrátila, který byl odsouzený na 12 let za ubodání pravicového radikála v Rakovníku. Incident se stal v době, kdy bylo Michalovi 22 let, takže si svůj trest již odseděl.

RozhovorGabriel Jiráčková má v plánu děsivou operaci: Nalomí se žebra a pootočí dovnitř, pas se zúží až o 8 cm

Gabriel Jiráčková má v plánu děsivou operaci: Nalomí se žebra a pootočí dovnitř, pas se zúží až o 8 cm

Lucie dokonce seděla ve vězení na 50 dní za vyhrožování a přišla o své zbylé čtyři děti. Ani manželství s Michalem nevydrželo. Před pár měsíci na Facebooku oznámila, že se bude rozvádět.

V květnu v Brně u Okresního soudu se uskuteční rozvod s Michalem Navrátilem. Jen upozorňuji, díky výhrůžkám a podobně se rozvodu nezúčastním. Tak si počkám na rozsudek jménem republiky. Už se těším, až bude vše za mnou,“ napsala nedávno Lucie na svém Facebooku.

Takže touto dobou by měla být Lucie už rozvedená. Jak ale víme, tady se mohou věci měnit ze dne na den. Zatímco Ivě a Marianovi se relativně daří, tak to samé se nedá říct o Lucii. Má sice už nového partnera, ale žádné ze svých osmi dětí.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tragický osud Nikoly z Výměny manželek: Dala si piercing do jazyka a je na úrovni malého dítěte Výměna manželek

Tragický osud Nikoly z Výměny manželek: Dala si piercing do jazyka a je na úrovni malého dítěte

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná Výměna manželek

Pamatujete si špindíru Věru z Výměny manželek? Její dcera má být v 16 letech těhotná

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky Výměna manželek

Iva z Výměny manželek, která v 15 letech otěhotněla s Marianem: Založila si Tik Tok a opět čelí vlně kritiky

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru Výměna manželek

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání