Hvězdu Pobřežní hlídky vyfotili po 30 letech: Erika Eleniak neunesla komentáře na vzhled a zhroutila se na Instagramu

Zahraničí Hvězdu Pobřežní hlídky vyfotili po 30 letech: Erika Eleniak neunesla komentáře na vzhled a zhroutila se na Instagramu
Více

Eriku Eleniak (53) si budou lidé pamatovat hlavně jako sexsymbol 90. let, kdy se proslavila v legendárním seriálu Pobřežní hlídka. Záchranářka Shauni McClain se stala snem tisíce mužů a v seriálu zůstala necelé tři sezony. Herečku následně nahradila Pamela Anderson (56), která se stala mnohem slavnější. Před několika dny sympatickou herečku načapali paparazzi, jak venčí nedaleko svého domu psa. Z následných komentářů od lidí se herečka rozplakala na Instagramu.

Seriáloví pamětníci jistě znají postavu Shauni McClain z nezapomenutelného seriálu Pobřežní hlídka. Od té doby ale uteklo víc než třicet let a proto je jasné, že hlavní představitelé prošli proměnou a zestárli. V Hollywoodu jsou ale měřítka přísná a samotná herečka Erika Eleniaka v dubnu letošního roku na Instagramu přiznala, že pociťuje stárnutí a snaží se s tím vyrovnat.

Právě teď procházím spoustou léčení a jediná věc, kterou víme o životě, který je konstantní, je, že nic není konstantní,“ rozpovídala se. „Takže jsem se hluboce zavrtala do toho všeho stárnutí. Snažila jsem se udržet své mládí, ale nechala jsem to jít,“ dodala.

CelebrityAgáta Hanychová prozradila, jaké estetické zákroky chystá: Strhla tím vlnu kritiky, vypadáš jako kapr, vzkazují lidé

Agáta Hanychová prozradila, jaké estetické zákroky chystá: Strhla tím vlnu kritiky, vypadáš jako kapr, vzkazují lidé

Reakce lidí herečku rozplakaly

Zahraniční web Page Six před několika dny získal nejnovější snímky bývalé sexbomby, jak v Kalifornii venčí blízko svého domu psa. Herečka je v obyčejném domácím oblečení, nenamalovaná a užívá si pohody. Po zveřejnění fotek se začalo do vzhledu Eriky pouštět stovky lidí. Komentáře sympatickou herečku natolik zasáhly, že se k celé situaci vyjádřila na sociálních sítích se slzami v očích.

Závislost na drogách a alkoholu

Na videu Erika říká, že ji velmi ranilo, když si o sobě přečetla, jak příšerně vypadá a jak hroznou nadváhu má. Zároveň poděkovala všem, kteří ji podpořili a postavili se za ni. Nádherná blondýna to neměla v životě jednoduché. Jako začínající modelka bojovala už od střední školy se závislostí na alkoholu a drogách.

V pouhých devatenácti letech nastoupila do protialkoholní léčebny a o pár let později začala trpět podvýživou a po předávkování projímadly skončila v nemocnici. Kolem roku 2000 se zase potýkala s nadváhou. To byl jeden z důvodů, proč se přihlásila do reality show Celebrity Fit Club, kde proti sobě soutěží dva týmy o to, kdo nejvíce shodí. Tenkrát se jí podařilo shodit 10 kilo.

InfluStarPrvní vyjádření Báry, kterou museli odtáhnout: Bylo to jinak, vyprovokovala mě, říká partnerka Biasiol

První vyjádření Báry, kterou museli odtáhnout: Bylo to jinak, vyprovokovala mě, říká partnerka Biasiol

Erika Eleniak se poprvé vdala v roce 1998, ale o pouhý rok později následoval rozvod. Po roce 2001 navázala vztah s Rochem Daiglem a v roce 2005 poprvé otěhotněla. Bohužel diagnóza zněla mimoděložní těhotenství a herečka o plod přišla. V roce 2006 se na Rocha a Eriku usmálo štěstí a přivedli na svět dceru Indyannu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rakovinou sužovaná Kate se opět stahuje do ústraní: Plány se přizpůsobují nemoci, výjimku dostali dva lidé Zahraničí

Rakovinou sužovaná Kate se opět stahuje do ústraní: Plány se přizpůsobují nemoci, výjimku dostali dva lidé

Shannen Doherty pláče dojetím z nebe: Soudce udělal velkolepé gesto s rozvodovým řízením Zahraničí

Shannen Doherty pláče dojetím z nebe: Soudce udělal velkolepé gesto s rozvodovým řízením

Prokletý seriál Beverly Hills 90210: 6 herců, kteří jsou po smrti. Shannen a Luke Perry nejsou jediní Zahraničí

Prokletý seriál Beverly Hills 90210: 6 herců, kteří jsou po smrti. Shannen a Luke Perry nejsou jediní

Shannen Doherty vyřkla před smrtí zásadní přání: Alyssu Milano a jí podobné na pohřbu rozhodně nechce Zahraničí

Shannen Doherty vyřkla před smrtí zásadní přání: Alyssu Milano a jí podobné na pohřbu rozhodně nechce

Temná minulost Shannen Doherty: Na place byla nesnesitelná, pohádala se s každým, říká herecká kolegyně Zahraničí

Temná minulost Shannen Doherty: Na place byla nesnesitelná, pohádala se s každým, říká herecká kolegyně

Srdceryvné poslední snímky Shannen Doherty před smrtí: Snažila se být šťastná i přesto, že jí manžel přál smrt Zahraničí

Srdceryvné poslední snímky Shannen Doherty před smrtí: Snažila se být šťastná i přesto, že jí manžel přál smrt