Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram

Zahraničí Hvězda Základního instinktu Sharon Stone (65): Snímkem v bikinách zbořila Instagram
Více

Herečka známá hlavně z filmu Základní instinkt Sharon Stone (65) doslova zbořila Instagram, když na něj umístila snímek v plavkách. Matka tří dětí a ikona 90. let předvedla vyrýsované břicho a perfektně pevný zadek. V minulosti prozradila pro zahraniční magazín WSJ, že některé z jejích triků zahrnují ovocnou snídani, plavání v bazénu, spánek osm hodin nebo koupele se solí z Mrtvého moře.

Herečka Sharon Stone v březnu oslavila pětašedesáté narozeniny a patří jednoznačně mezi hollywoodské celebrity, které umí stárnout s grácií. Americká modelka a herečka se dostala do povědomí lidí v roce 1992  rolí v erotickém thrilleru Základní instinkt. O tři roky později v roce 1995 obdržela Zlatý glóbus pro nejlepší herečku za film Casino.

Poprvé se vdala v roce 1984 za Michaela Greenburga, ale o tři roky později následoval rozvod. Podruhé se půvabná blondýna vdávala v roce 1998 a tehdy si brala amerického novináře Phila Bronsteina. Rozvedli se v roce 2004. Přesto je herečka ve svém životě šťastná. Vychovala tři děti a na svůj věk vypadá dokonale.

CelebrityNebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Před pár dny Sharon na Instagramu zveřejnila snímek v plavkách a všem spadla brada. Měla na sobě zelené plavky s černým leopardím potiskem značky Dolce & Gabbana a předvedla vypracované tělo. Herečka je známá tím, že dbá na životosprávu. Pravidelně cvičí, hodně spí a jí zdravě.

Některé z mých triků zahrnují ovocnou snídani, plavání v bazénu, spánek osm hodin nebo koupele se solí z Mrtvého moře. „řekla podle Daily Mail. K fotce napsala jen strohé „připravena na léto“ a v komentářích se to začalo okamžitě hemžit samými pozitivními slovy. „Sharon, lásko, byla bys připravená i bez fotky,“ píší jí přátelé.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala Zahraničí

Samantha ze Sexu ve městě je zpátky: Kim Cattrall natáčela v utajení, Sarah Jessica Parker se s ní nepotkala

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin Zahraničí

Hodili mi něco do pití, pak mě chtěl zpěvák kapely Rammstein znásilnit, říká fanynka, která ukázala tělo plné modřin

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala Zahraničí

Dcera Mitche Buchannona šla po vzoru otce do plavek: Hayley Hasselhoff se Pamelou rozhodně neinspirovala