Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem

Celebrity Nebyla jsem na tom vůbec dobře, říká Lia Kees: Psychické problémy kvůli Richardovi Chladovi a často pod vlivem
Více

Miss Europe 2016 Lia Kees (28) se netají tím, že po rozchodu s milionářem Richardem Chladem (61) si prošla doslova peklem. Vyřizování účtů na veřejnosti mělo značný dopad na její psychické zdraví. Kromě toho Lia sklouzla na šikmou plochu a jak sama říká, jednu dobu na tom nebyla vůbec dobře. Ujížděla si na divokých večírcích a svůj život nikam nesměřovala.

Modelka Lia Kees se dala po hektickém období, které následovalo po rozchodu dohromady a soustředí se hlavně na sebe a svoji práci. Proto bylo pro ni dost velkým šokem, když se dozvěděla, že její bývalý partner Richard Chlad chce „vykopat“ válečnou sekeru.

Když mi má bývalka zakládala profil na Instagramu, zřejmě netušila, co odstartovala,“ nechal se slyšet na sociálních sítích Chlad. „Lia útočí jak může, ale mne s Annou nezničí. Nikdy jsem ji nemiloval. To je mé veřejné přiznání. Zneužila mého dobrého srdce,“ dodal.

Pana Chlada již dlouho vůbec neřeším. Už vůbec ne od doby, kdy mi má firma funguje a je to nádherná práce, na kterou jsem pyšná,“ reagovala Lia Kees pro VipStar.cz. Její expartner se má zanedlouho ženit s půvabnou Annou-Marií Kánskou, se kterou začal randit po rozchodu s Liou.

CelebrityPraní špinavého prádla těsně před svatbou? Milionář Richard Chlad poslal ex Lii Kees drsný vzkaz

Praní špinavého prádla těsně před svatbou? Milionář Richard Chlad poslal ex Lii Kees drsný vzkaz

Byla jsem na tom hodně špatně

Lia se redakci VipStar.cz následně svěřila s tím, že nepopírá, že měla jednu dobu velmi špatné období, kdy nezvládala svůj život. „Nerozumím, proč se ke mne neustále vrací ať už na sítích či při rozhovorech se společnými přáteli. Já mu od srdce přeji a ať jsou s Aničkou šťastní,“ řekla na adresu bývalého automobilového závodníka Richarda Chlada.

Lia je šťastně zamilovaná

Modelka přiznala, že má v současné době nový vztah, ale identitu partnera nechce odkrývat. „Mám vztah, který neventiluji – a jsem v něm spokojená, ale vracet se k Richardovi opravdu nechci ani ho nechci veřejně komentovat, jen je to už dost obtěžující. Když jsem začala pracovat – tak mne všude dehonestoval a dělá to stále,“ pokračuje. „Spousty psychických problémů, které jsem měla byly zaviněny právě vztahem s ním a následnými články a veřejným lynčem,“ postěžovala si.

CelebrityDo telenovely Kuchařová – Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu

Do telenovely Kuchařová - Brzobohatý se vložila Písařovicová: Věděli jsme, že jde do tuhého, Taťána vsadila na vysokou kartu

Byla jsem pod vlivem

O svém temném období Lia veřejně mluví a říká, že se poučila ze svých chyb, které rozhodně nebude opakovat. „Nebyla jsem na tom jednu dobu vůbec dobře – vzhledem ke kampani , kterou rozjel a poškodil mi moje PR. Nepopírám fakt, že jsem byla tu dobu pod vlivem a trochu rozhozená, protože číst o sobě denně články jistého rázu – není na psychiku vůbec dobré,“ dodala s tím, že na sobě dlouhou dobu pracovala, aby se ze všeho dostala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl Celebrity

Bývalý kadeřník Nikol Leitgeb obětí podvodníka z oblíbené seznamky: Mohl jsem zemřít a ještě mě okradl

Anna Slováčková se kvůli rakovině musela vzdát velké lásky: Moc mi to chybí, ale bojím se, řekla Celebrity

Anna Slováčková se kvůli rakovině musela vzdát velké lásky: Moc mi to chybí, ale bojím se, řekla

Strach o Václava Neckáře (80): Dva děsivé pády a nemocnice Celebrity

Strach o Václava Neckáře (80): Dva děsivé pády a nemocnice

Tereza Pergnerová se po letech vrací na obrazovky s reality show: Od Vyvolených je laťka příliš vysoko Celebrity

Tereza Pergnerová se po letech vrací na obrazovky s reality show: Od Vyvolených je laťka příliš vysoko

Josef Kůrka a Angie Mangombe po zrušené svatbě oznámili rozchod: Musím to vstřebat, řekla se slzami v očích Celebrity

Josef Kůrka a Angie Mangombe po zrušené svatbě oznámili rozchod: Musím to vstřebat, řekla se slzami v očích

Nečekaný návrat Patricie Pagáčové po rozchodu s manželem: Lidé jsou štěstím bez sebe Celebrity

Nečekaný návrat Patricie Pagáčové po rozchodu s manželem: Lidé jsou štěstím bez sebe