Hvězda Survivoru Tomáš Zástěra v Ulici: Drsná hádka na narozeninové oslavě

Ulice Hvězda Survivoru Tomáš Zástěra v Ulici: Drsná hádka na narozeninové oslavě
Více

Tonda Hložánek nedokáže skousnout, že syn Jirka kandiduje ve volbách proti němu, a dokonce kritizuje výsledky jeho strany za uplynulé roky, byť to z Jirkovy strany není vůbec myšleno osobně. Teď to Tonda ještě více vyhrotí, bohužel přímo na své narozeninové oslavě. Co je moc už i na Jirku, jenž přijde tátovi popřát bez jakýchkoliv postranních úmyslů? A jak si moderátor Tomáš Zástěra poradí s rolí gratulanta v Ulici?

Pro Tondu Hložánka z nekonečného seriálu Ulice je politika vším. Když na to přijde, v předvolebním boji nezná bratra. Coby ostřílený matador už ví, co v kampaních na lidi zabírá, kde má silnou základnu, na koho zacílit, aby získal potřebné hlasy. Rád by uhájil starostenské křeslo na další volební období, což ještě před prázdninami vypadalo velmi nadějně. Jeho největší rival Radek Mastný si v politice ještě dlouho neškrtne, jeho bývalá partaj, která mívala na radnici převahu, je kvůli Mastnému a jeho kauzám tak zprofanovaná, že se od ní voliči odvrátili.

Nevraživost mezi Hložánkem starším a synem

Tonda si byl dlouho jistý, že v nadcházejících komunálních volbách nemá konkurenta. Jenže ten se najednou vyloupl v jeho vlastním synu Jirkovi , jemuž se praktiky, které nyní vládnou na radnici i v komunální politice, prostě nelíbí.

Vstup do politiky jsem nikdy nezvažoval. Nesdílím veřejně své politické názory, protože si myslím, že je to každého soukromé rozhodnutí. Vlastně jsem se o politiku začal víc zajímat až v souvislosti s příchodem do Snídaně s Novou, kde nás politici pravidelně navštěvují, a člověk musí být trochu v obraze, ale je to pro mě nové a učím se to,“ popisuje svůj vztah k politice Ondra Havel.

Celebrity3 velké lásky a 3 smutné rozchody: Bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková stále nemůže najít toho pravého

3 velké lásky a 3 smutné rozchody: Bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková stále nemůže najít toho pravého

Naopak v Ulici Jirka coby lídr nové strany veřejně upozorňuje na nedostatky, nebojí se přijít s nápady, na které spousta lidí slyší. V Tondovi se ale kvůli tomu vaří krev, protože podle něj je Jirka ještě na politiku příliš mladý. Navíc mu vadí, že Jirka otevřeně hodnotí, co se za posledních pár let radnici nepovedlo, jaké sliby nebyly splněny. Považuje to za zákeřný útok, za bodnutí do zad, které neodpouští, byť on sám se při boji o voliče pohybuje na hraně neustále a občas dělá i věci, které jsou už hodně za hranou.

Narozeninová oslava se vymkne z rukou

Jirkova návštěva otcovy narozeninové oslavy se pravděpodobně vymkne z rukou, ale snad Tondu potěší alespoň některý z jeho další z hostů. Role jednoho z nich se tentokrát zhostil oblíbený moderátor a hvězda reality show Survivor 2022 Tomáš Zástěra.

Dostal jsem nabídku ztvárnit jednu z hlavních rolí v seriálu Ulice. Je to velká role, zhruba o jedné větě,“ vtipkuje Tomáš a dodává „Je to paradoxní situace. Pozorujete herce, jak složité mají dialogy, jak využívají emoce a pohybují se po place. A zároveň se bojíte, že až přijde ostrá klapka, tak zkazíte tu jednu jedinou větu, kterou tady máte říct. Zkušenosti z moderování mi před filmovou kamerou nepomohly. Jako moderátor jsem autentický, ale jako herec musíte zahrát úplně jinou emoci než cítíte. Není to jednoduché.“

Povedla se Tomášovi jeho jedna jediná věta v Ulici? A jak dopadne oslava, kde se Jirka dozví, že ho otec plánuje za politickou angažovanost vydědit? Kam až je zatvrzelý Tonda schopen zajít, aby dal Jirkovi lekci? Co je už dost přes čáru? A co všechno jeho výstup na oslavě rozpoutá?

Tondovu narozeninovou oslavu uvidí diváci TV Nova tento pátek od 18.25 hodin na TV Nova a nebo už teď na Voyo.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?