Hvězda reality show Gabriela mluví o svatbě a prozradila, proč většina vztahů z Love Island zkrachuje

Rozhovor Hvězda reality show Gabriela mluví o svatbě a prozradila, proč většina vztahů z Love Island zkrachuje
Více

Gabriela Gašpárová (23) a Petr Havránek (26) se našli v zamilované reality show Love Island v roce 2022. Někteří lidé jsou přesvědčeni o tom, že párům z této show to nemůže nikdy vydržet v reálném světě. Gábi a Pítr jsou ale důkazem toho, že i výjimky se najdou. Gabriela si nenechala ujít jarní setkání s kreativními producenty a tvůrci TV Nova a redakci VipStar.cz poskytla rozhovor.

Love Island je pro mě srdeční záležitost. Takže to, že jsme se mohli podílet i na jeho tvorbě bylo něco neuvěřitelného. Bylo fajn nahlédnout za tu oponu a zjistit, kolik na tom pracuje lidí. Kolik se toho musí udělat. Byla to pro nás velká čest,“ prozradila v rozhovoru pro VipStar.cz Gabriela Gašpárová, která tvoří pár s Petrem Havránkem.

Jejich láska začala v Love Island v roce 2022 a nyní patří mezi jeden z nejstabilnějších párů z reality show. „Já nejsem člověk, co by úplně plánoval. Jsem otevřená všem možný výzvám a hrozně ráda zkouším nové věci. Mě ta pestrost práce hrozně baví. Spouštíme s Pítrem podcast Double Date. To je něco, na čem jsme teď dlouho pracovali. Jsme zvědaví, co na to všichni řeknou,“ prozradila noviny z pracovního života.

RozhovorRozporuplné dohady nad proměnou Droběny: Zápasnice tvrdí, že zhubla 80 kilo

Rozporuplné dohady nad proměnou Droběny: Zápasnice tvrdí, že zhubla 80 kilo

Láká mě Survivor, ale nevím, zda na to mám

Gábi prozradila, že Love Island sice je její srdcovka, ale láká ji i Survivor, ve kterém se utkal minulý rok i její partner Pítr.“Moc mě Survivor láka, i když je to pro holky náročnější než pro kluky. Hlavně co se týká těch následků, které přijdou po té soutěži. Nevím, jestli mě ale ta rizika, která mohou nastat, stojí za tu účast. To jediné se v mé hlavě bije,“ vyjádřila se.

Došla řeč i na to, co by měli další účastnící show dělat, aby zůstali na pomyslném výsluní. Je totiž známo, že přesně takoví lidé z reality show jsou rychlokvašky, na které se zapomene. „Záleží, co od toho Love Islandu čekají. Být hvězdou z takové show má krátkodobé trvání. Člověk pak musí makat. Je to jako v každé jiné profesi. Nesmíte usnout na vavřínech. Ani já sama jsem nešla do Love Islandu za účelem, že chci být slavná. Já tam šla za zážitkem. Ale momentálně je to o tom, aby člověk byl kreativní a uměl ty myšlenky přetvořit do praxe,“ řekla.

CelebrityBojovník s rakovinou Anna Slováčková: Nejsem nesmrtelná, napsala a ukázala zneklidňující snímek

Bojovník s rakovinou Anna Slováčková: Nejsem nesmrtelná, napsala a ukázala zneklidňující snímek

Svatba? To není otázka na mě

Gabriela má také teorii na to, proč většina vztahů po Love Island končí. „Je to dost individuální. Rozhodně je to obrovský rozdíl, když je člověk ve vile a vše je zalito sluncem. Ta realita je úplně o něčem jiné. Lidé se musí přizpůsobit. Může tam působit faktor toho, že člověk je ve vile odstřihnutý od všech a všeho. Nic ho nerozptyluje a soustředí se jen na ten vztah,“ pokračuje.

A pokud je s Pítrem vztah zalitý sluncem, nemají v plánu ho posunout na další metu? „Vztah bez hádek není vztah a nás by to asi ani jednoho nebavilo. Jsme úplně normální pár a musím říct, že to bylo náročné, jak člověk odejde z vily do reality. Jsem ráda, že jsme to ustáli,“ řekla Gábi a při otázce na svatbu nebo zásnuby zčervenala a začala se smát. „To není otázka na mě,“ dodala pobaveně.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Kateřina Průšová promluvila o generačních rozdílech v Miss: Za nás vyhrávala přirozená krása a vážily jsme si peněz Rozhovor

Kateřina Průšová promluvila o generačních rozdílech v Miss: Za nás vyhrávala přirozená krása a vážily jsme si peněz

Odvrácená tvář výstřední Romanety Smajlové: Vážila jsem skoro metrák a zhubla 30 kilo, už to nešlo Rozhovor

Odvrácená tvář výstřední Romanety Smajlové: Vážila jsem skoro metrák a zhubla 30 kilo, už to nešlo

Nejošklivější herečka z filmů pro dospělé bojuje s rakovinou: Emotivní zpověď Paris Devine Rozhovor

Nejošklivější herečka z filmů pro dospělé bojuje s rakovinou: Emotivní zpověď Paris Devine

Miss Grand Veronica Biasiol vytáhla do boje proti kritikům: Promluvila o chybách v soutěži i staré sošce Rozhovor

Miss Grand Veronica Biasiol vytáhla do boje proti kritikům: Promluvila o chybách v soutěži i staré sošce

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká Rozhovor

Regina z Vyvolených exkluzivně pro VipStar o vztahu s dcerou: Stále ji nemá v péči, obě jsme plakaly, říká

Miss World Krystyna Pyszko se po vítězství rozešla s partnerem: Promluvila o mužích a pomíjivé slávě v modelingu Rozhovor

Miss World Krystyna Pyszko se po vítězství rozešla s partnerem: Promluvila o mužích a pomíjivé slávě v modelingu