Hvězda MasterChefa Viki odkryla 13. komnatu: Česká Miss mi dala výcvik, byla jsem z toho špatná

MasterChef Hvězda MasterChefa Viki odkryla 13. komnatu: Česká Miss mi dala výcvik, byla jsem z toho špatná
Více

Viktorie Hrazdílková (27) zazářila v kulinářské show MasterChef Česko 2020. Viki několikrát jasně dokázala, že je člověk na svém místě, ale nakonec vypadala těsně před finále. Viki už v minulosti na sociálních sítích mluvila otevřeně o různých ženských tématech. Nedávno odkryla fanouškům svoji 13. komnatu a promluvila o vlastní nevyrovnanosti a působení v České Miss.

Hvězda show MasterChef Česko 2020 Viktorie Hrazdílková se kromě vaření věnuje také sociálním sítím, na kterých lidem ukazuje, jak zlepšit zdravotní styl a čas od času se svěří s vlastním příběhem. 

Viki se sice zavřely brány těsně před finále oblíbené show, ale diváci si ji oblíbili. Po skončení soutěže si nešlo nevšimnout, že Viki rapidně zhubla a vypadá mnohem šťastnější. 

Ona sama později přiznala, že díky stresu z MasterChefa šla její kila nahoru. Před nedávnem na Instagramu opět otevřela další téma, které mělo velký ohlas. 

Instagram7 nejoblíbenějších influencerů na českém Instagramu: Půvabná inženýrka, Nikol Leitgeb nebo bojovnice z klece

7 nejoblíbenějších influencerů na českém Instagramu: Půvabná inženýrka, Nikol Leitgeb nebo bojovnice z klece

Tenkrát jsem z toho byla opravdu špatná 

“Často se mě ptáte, jak se vyrovnávám s negativní kritikou na své tělo. Díky účasti v České Miss jsem prošla celkem slušným výcvikem, kdy jsem se postupně seznamovala se zkušeností, jaké to je, když vaše tělo někdo negativně hodnotí,” rozepsala se na svém Instagramu. 

“Tenkrát jsem z toho byla opravdu špatná a měla z toho dost mindráky. Ale postupně jsem si začala uvědomovat, že skutečná krása nespočívá v tom, jak velká  máme prsa, jak štíhlé máme nohy nebo jak dlouhé máme vlasy,” zavzpomínala na chvíle, které jí ublížily. 

Viki ale s úsměvem přiznává, že naštěstí má toto životní období již za sebou, ale není ostuda se k tomu přiznat.

Skutečná krása ženy opravdu spočívá v tom, jak se chováme, co říkáme a jak se k ostatním, ale i sobě samému stavíme. A byť mám teď o pár let, kil a možná nedokonalostí víc, mám se teda mnohem radši než tenkrát. A myslím, že je to na mě i vidět,” dodala. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Donna a Kelly z Beverly Hills po 33 letech: Plastické operace si vybraly daň, s grácií stárne jen jedna Zahraničí

Donna a Kelly z Beverly Hills po 33 letech: Plastické operace si vybraly daň, s grácií stárne jen jedna

Kvůli lidem jako ty stahují zvířata z kůže, pustili se lidé do hvězdy Svatby na první pohled: Mykytenko je drsně setřela Reality show

Kvůli lidem jako ty stahují zvířata z kůže, pustili se lidé do hvězdy Svatby na první pohled: Mykytenko je drsně setřela

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít Celebrity

Nečekaná emotivní zpověď Veroniky Kopřivové: Mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít