Honza Šimša míří do Íránu na náročné plastické operace: Jeho obličej se změní k nepoznání

Celebrity Honza Šimša míří do Íránu na náročné plastické operace: Jeho obličej se změní k nepoznání
Více

Honza Šimša (27) z Brna se už déle než rok stylizuje do panenky Bratz. Z počátku bylo náročné zvyknout si na pohledy všudypřítomných lidí. I přesto, že pro někoho může být současný vzhled Honzy extrémní, tak mladík se rozhodl, že v nejbližší době odcestuje do Íránu, kde podstoupí hned několik plastických operací. Jak chce v konečné fázi vypadat?

Influencera a podnikatele Honzu Šimšu dokonale charakterizují dlouhé blond vlasy, výrazný make-up, prsa, boty na vysokém podpatku a perfektně padnoucí kožich. V Česku může spoustu lidí považovat jeho vzhled za extrémní, ale v zahraničí jsou podobné plastické operace mnohem běžnější. Honza začal s proměnou před šesti lety a má zvětšená ňadra, několikrát pusu a další drobné úpravy v obličeji.

Kromě toho si nechává pravidelně prodlužovat vlasy, nehty a řasy. Se svým vzhledem ale není stále stoprocentně spokojený. Proto na konci října vyráží až do dalekého Íránu, aby podstoupil hned několik plastických operací najednou. „Oslovila mě samotná klinika, jestli bych si nechtěl udělat další plastické operace u nich. Byl jsem domluvený jinam, ale tohle je můj vysněný doktor. Považuji ho za jednoho z nejlepších odborníků na Barbie obličeje,“ nechal se slyšet pro VipStar.cz Honza Šimša.

CelebrityJaromír Soukup si pořádně naběhl: Navezl se do Terezy kvůli partnerům, přepočítal se a Hlůšková vrátila úder

Jaromír Soukup si pořádně naběhl: Navezl se do Terezy kvůli partnerům, přepočítal se a Hlůšková vrátila úder

Operace bude trvat 6 až 8 hodin!

Budu mít nový nos, nové oči. Malinkatý nosánek bych si přál, kočičí oči co nejvíce to půjde. Kompletní facelift, natažení kůže, zvětšení pusy. Uvidíme na místě, co všechno se vymyslí. potřeboval bych korekci brady, ale protože by to byla moc dlouhá operace, tak budu muset tohle nechat na příště. I tak si myslím, že to bude obří změna,“ pokračuje.

Honza se plastických zákroků nebojí, ale je vůči ním obezřetný. Proto také nechce riskovat delší operaci než osm hodin. „Operace bude trvat šest až osm hodin. Proto nechci tu bradu. To bychom se blížili k osmi až deseti hodinám. To je hodně nebezpečné,“ vysvětlil. Často se ho také lidé ptají, jestli si je jistý, že za několik let nebude tak výrazného vzhledu litovat.

Můžou se věci změnit. Může to být jinak. Na druhou stranu to beru tak, že je to něco, co se mi líbí a za čím jdu. Už to trvá hodně dlouho. Jsou to roky a roky. Je to nějakých deset let a nemění se to. Pořád se mi to líbí,“ dodal.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept