Herečka Denisa Pfauserová porodila nádhernou holčičku, která dostala africké jméno

Celebrity Herečka Denisa Pfauserová porodila nádhernou holčičku, která dostala africké jméno

Půvabná herečka Denisa Pfauserová (34) porodila krásnou dceru, která dostala neobvyklé jméno, které má původ v Africe. Představitelka princezny Řachandy porodila v Masarykově nemocnici v Rakovníku. Porod proběhl bez jakýchkoliv komplikací a radostnou novinu novopečená maminka oznámila na Instagramu.

Denisa Pfauserová a její partner Martin Kučera se 16. června stali šťastnými rodiči. Narodila se jim rozkošná dcera a s velkou životní událostí se pochlubili na Instagramu. Holčička dostala jméno Naila, které má africký původ. „Naila. 16.6.2023 v 7:02 se narodilo nejkrásnější miminko na světě,“ napsala šťastná herečka.

Porod si naplánovala v Masarykově nemocnici v Rakovníku a to se jí také splnilo. „Plánuji rodit v porodnici v Rakovníku. Je více nakloněna přirozeným porodům. Nechávají porodu přirozené tempo, neprovádějí nástřih, nechávají dotepat krev v pupečníkové šňůře, nechávají dítě první dvě hodiny u matky na hrudi a tak dále. Přemýšlela jsem i o domácím porodu, ale nějaký ten pocit ‚co kdyby náhodou‘ v sobě pořád mám. Možná i zakódovaný z názorů společnosti, které člověk okolo sebe stále slyší,“ řekla v rozhovoru pro iDnes.cz před porodem.

Děkuju Ti. Miluju Tě. Moc děkuju za krásnou holčičku. Hlavně ať jste obě zdravé a šťastné, holky moje, to je pro mě nejdůležitější,“ pochlubil se novopečený tatínek. Pod fotkou se okamžitě začaly objevovat gratulace od známých českých celebrit.

InfluStarStrach o život známé youtuberky: Mína se pokusila o sebevraždu, tvrdí bývalý partner

Strach o život známé youtuberky: Mína se pokusila o sebevraždu, tvrdí bývalý partner

Nailo, ty jsi boban krásnej! Moc ses rodičům povedla! Ať je ti tu blaze, ať jsi zdravá a šťastná a neboj…bude to tu krásný,“ napsala herecká kolegyně Denisa Nesvačilová. „Moc gratuluji,“ přidala se i zpěvačka Monika Bagárová.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě? Celebrity

Pár dní po svatbě Ondřeje Brzobohatého vysílá Kuchařová podivné signály: Nový muž v jejím životě?

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové Celebrity

První vyjádření maminky Ondřeje Brzobohatého ke svatbě: Nenápadná kudla do zad Kuchařové

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné Celebrity

Tak šel čas se vztahem Agáty a Jaromíra Soukupa: Láska jako trám se proměnila ve velké špatné