Hana Mašlíková ukázala perfektní postavu: Vypadáš jako Mikulcová, hnus, chlap, vybombardovali ji lidé

Celebrity Hana Mašlíková ukázala perfektní postavu: Vypadáš jako Mikulcová, hnus, chlap, vybombardovali ji lidé
Více

Bývalá modelka Hana Mašlíková (41) se již dlouhé roky věnuje závodnímu fitness a je to o ní všeobecně známo. Přesto stále v řadě lidí pohled na její vypracované tělo před závodem vyvolává pocit hnusu a opovržení. Moderátorka na Instagram umístila snímek, aby se pochlubila svojí formou. Negativní komentáře ji ale nijak nerozházely a všem škarohlídům odpověděla.

Moderátorka a bývalá modelka Hana Mašlíková se před lety zhlédla v závodním fitness a postupem času se vypracovala až k soutěžím. Před pár dny na svém Instagramu sdílela video z přípravy na soutěž v soutěži Mr. Universe z roku 2022, kdy byla v naprosto perfektní kondici a zaslouženě také vyhrála.

Ačkoli to byla velmi rychlá cesta (jen půl roku), měla jsem pocit, že ta dieta nikdy neskončí. Každodenní tréninky mi nevadily, cvičení je můj koníček, ale ta dieta, ta byla fakt moje úplně první v životě a stála teda za to. Nikdy předtím jsem žádnou jinou totiž nedržela. Každopádně na tu cestu budu do konce života vzpomínat, protože to byla hlavně cesta sebepoznání a pro mě neskutečné posílení mysli a vůle,“ napsala na Instagramu Hana, která se rozvádí s manželem MMA trenérem André Reindersem.

RozhovorDaniela Zálešáková promluvila o problému s otěhotněním a objasnila podvod okolo vítězství Veronicy Biasiol

Daniela Zálešáková promluvila o problému s otěhotněním a objasnila podvod okolo vítězství Veronicy Biasiol

Přirovnání k Věře Mikulcové

Lidé evidentně ještě stále nemají pochopení pro tento sport a do Hanky se z nepochopitelných důvodů začali okamžitě navážet. „Kde je jako půvab? Vždyť vypadá jako chlap. Skoro jako ta Mikulcová,“ přirovnali sledující Hanku k Věře Mikulcové, která je nejznámější česká kulturistka.

Hnus, chlap, komu se tohle může líbit,“ psali další a nic nepomohlo, když se jim ostatní snažili vysvětlit, že takhle Hanka nevypadá běžně, ale jen krátce před závody. Mašlíková si je vědoma toho, že má na sociálních sítích velký zástup podporovatelů, kteří se jí zastanou a najde u nich pochopení.

Samotné Hance to nakonec nedalo a všem škarohlídům odpověděla. „Vlastně mě baví si číst znovu ty hejty, že jsem chlap, že je to hnus, že žena má být ženou. Někteří ani nepochopili, že to bylo točené před dvěma lety, že je to forma pár dní před závodama, že takhle vypadáte opravdu jen 1–2 dny před soutěží, protože odchází voda z podkoží a máte minimum tuku,“ rozepsala se a dala si tu práci s vysvětlením.

Ale co je pro mě nejvíc fascinující, že nad tím nedokážou mávnout rukou a říct si, tohle už se mi nelíbí. Ne, přijdou pro vás naprosto cizí lidi a začnou tady vypouštět své názory. Mám vždy chuť přijít k nim na profil a k jejich fotkám začít psát: Hnusná, odporná, tlustá, špekatá, babochlap atd. Jak by ti lidé asi reagovali? To se nikdy nedozvíme, já totiž takovou věc nikdy neudělám,“ dodala.

Mašlíkové zkrachovalo manželství

Hana Mašlíková a André jsou v rozvodovém řízení. V roce 2020 měli problémy, byli na chvíli od sebe a následně dali vztah dohromady. Bohužel ani tak to nevyšlo. Mají spolu šestiletého syna Andrease. Brali se v roce 2016.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou Celebrity

Poslední rozloučení s Ondřejem Křivkou obrazem: Truchlící vdova Petra a zničený Koranteng s Borhyovou

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku Celebrity

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku