Evžena z Ulice dohnala žhavá minulost: Nová postava zamíchá dějem, začne Blanka zase pít?

Ulice Evžena z Ulice dohnala žhavá minulost: Nová postava zamíchá dějem, začne Blanka zase pít?

Do seriálu Ulice, jenž vysílá TV Nova, vstupuje tento týden další výrazná herecká posila v podobě charismatické Adély Gondíkové. Hraje Evženovu bývalou ženu Hanu, která se mu po letech znovu vrací nečekaně do života. Navíc to není náhodou… Co mu po tak dlouhé době chce? Proč je právě s ní spjata Evženova třináctá komnata?

Evženova osudová žen a zamíchá kartami

Tvůrci seriálu Ulice každoročně překvapují diváky zvraty v dějích nebo příchodem nových postav, které to v seriálu pořádně rozvíří už ve chvíli, kdy se v něm poprvé objeví. Teď se mezi tyto uliční nováčky zařadí také Hana Šmýdová, Evženova osudová žena v podání Adély Gondíkové. Pro Evžena (Martin Finger) je Hana příčinou všeho zlého, co ho v životě po konci jeho fotbalové kariéry potkalo.

Kdysi do ní byl hodně zamilovaný. Oženil se s ní, dokonce s ní začal i podnikat. Za peníze, jež si vydělal jako nadějný fotbalista, koupil penzion ve Špindlu, který pak společně provozovali. On se o něj staral jako správce, ona zajišťovala to ostatní. Šmýdovým se vztah po několika letech bohužel rozpadl. Evžen tak přišel nejen o ženu, ale i o majetek a střechu nad hlavou…

Love IslandDrama v Love Island: Rachel se hroutí a pláče, její partner Claude se zakoukal do nové bombshell

Drama v Love Island: Rachel se hroutí a pláče, její partner Claude se zakoukal do nové bombshell

Velká láska pak rozvod

O okolnostech krachu manželství Evžen nemluví. Za minulostí prostě udělal tlustou čáru. Díky nemanželské dceři Adrianě (Šárka Krausová), o níž neměl tušení, dokud si ho ve své dospělosti sama nenašla, se mu podařilo začít znovu. Adriana a Peškovi (Rudolf Hrušínský, Dana Syslová) mu pomohli skoncovat se závislostí na alkoholu, dali mu nový impuls do života i vědomí, že na světě není sám, že má kolem sebe lidi, kterým na něm záleží.

Po čase Evžen poznal i Blanku (Linda Rybová). Znovu se zamiloval a začal věřit také na lásku. Přestože se pak na nějakou dobu rozešli, nyní jsou opět spolu. Zamilovaní a šťastní si plánují společnou budoucnost.Evžen je už někde jinde, než býval dříve. Teď ho však doženou stíny minulosti v podobě jeho bývalé ženy Hany. Evžen ji neviděl spoustu let, nic o ní vlastně neví.


ExkluzivněPrvní slova Jiřího Paroubka o třetím manželství: Byla to malá svatba, nebylo by vkusné dělat velké oslavy

První slova Jiřího Paroubka o třetím manželství: Byla to malá svatba, nebylo by vkusné dělat velké oslavy

Adéla Gondíková nová posila Ulice

Nyní se ukáže, že ona ho tak úplně ze zřetele neztratila. Ví totiž, kde ho hledat, což je už samo o sobě podezřelé. Navíc ho nevyhledá jen tak. Má k tomu svůj důvod… Že by i u ní platilo, že stará láska nerezaví, a chtěla ho nazpět poté, co se mu začalo dařit na všech frontách? Anebo je za jejím náhlým zájmem o něj něco jiného? Jakou hrozbou je pro vztah Blanky a Evžena?

V roli Hany Šmídové se diváci mohou těšit na herečku Adélu Gondíkovou. Co pro ni bylo v rámci zvažování nabídky na tuto roli podstatné? „Většinou jsou to lidé, se kterými budu spolupracovat. Vzhledem k mému věku už nechci trávit čas s nikým, kdo by mi nebyl milý. Což ovšem neznamená, že bych se ráda nepoznávala s novými lidmi. To určitě vždycky vítám. Na Nově jsem strávila spoustu let, takže tu znám opravdu hodně dobrých lidí,“ řekla herečka.

„A s některými z nich se teď potkávám i v Ulici. Totéž platí i o hercích. S většinou z nich se znám už dlouho. Například s těmi, s nimiž bude moje postava nejvíce ve styku. S Lindou Rybovou, Martinem Fingerem a Vasilem Fridrichem se známe opravdu dobře. S Vasilem se potkáváme v rádiu, kde děláme s Terezkou Kostkovou Blízká setkání, s Martinem Fingerem hraje můj bratr v Činoherním klubu a s Lindou Rybovou jsme byly spolužačky (ona je samozřejmě mladší, ale už na škole jsme se potkávaly),“ dodává s úsměvem Adéla Gondíková.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Velký návrat do Ulice: Matka Terezy Jordánové kdysi svedla Boháče, Bára je po 14 letech zpět Ulice

Velký návrat do Ulice: Matka Terezy Jordánové kdysi svedla Boháče, Bára je po 14 letech zpět

Tak šel čas s Františkem z Ulice, který po 18 letech končí: Od pihatého kluka se závislou matkou po vzorného otce Ulice

Tak šel čas s Františkem z Ulice, který po 18 letech končí: Od pihatého kluka se závislou matkou po vzorného otce

Loučení i obrovská radost v Ulici: Utajovaná svatba a odchod nejdůležitější postavy po 18 letech Ulice

Loučení i obrovská radost v Ulici: Utajovaná svatba a odchod nejdůležitější postavy po 18 letech

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci