Eva Decastelo a Tomáš Třeštík jsou fakt zamilovaní, šušká se: Co na to půvabná moderátorka?

Celebrity Eva Decastelo a Tomáš Třeštík jsou fakt zamilovaní, šušká se: Co na to půvabná moderátorka?
Více

Za posledního půl roku šlo od sebe hned několik párů z českého šoubyznysu. Velkým překvapením pro veřejnost bylo, když krach vztahu oznámili Tomáš Třeštík (44) s manželkou Radkou Třeštíkovou (41) a moderátorka Eva Decastelo (43) a manžel René Decastelo (49). Od té doby se šušká, že právě Eva má randit se známým fotografem. Redakci VipStar.cz se na toto téma rozmluvil zdroj, který nechce být jmenován. Co na to samotná moderátorka?

Bývalý partner Evy Decastelo René už nějakou dobu randí s ragbistkou Evou Jung a svoji lásku dávají řádně na odiv. To Eva je v případném zveřejnění jména nového muže mnohem obezřetnější. Zanedlouho po rozchodu scenáristy a moderátorky se vyrojily spekulace, že půvabná Eva randí se známým fotografem Tomášem Třeštíkem.

Ani jeden z aktérů se ale nechtěli na téma případného vztahu vyjadřovat. Pravdou ale je, že mají k sobě blízko vzhledem k tomu, že Tomáš nedávno Evě nafotil odvážné fotky. „Tahle fotka je už sice starší, ale mám jí tak ráda, že jsem si řekla, že rozhodně patří na mou zeď! Děkuji,“ napsala Decastelo ke svému nahému snímku a Tomáš ji v komentářích odměnil srdíčkem.

Chrání si svoji lásku?

Redakci VipStar.cz se ozval člověk z jejich blízkého okolí, který nechce být jmenován. „Eva randí s Tomášem a jsou do sebe fakt zamilovaní,“ řekl. Redakce kontaktovala moderátorku, ale ta mlží. „Moc se omlouvám, ale nechci se k ničemu vyjadřovat,“ vzkázala.

CelebrityHanychová o setkání s ex Soukupa Kateřinou Brožovou na jedné akci: Co jste jako čekali, smála se Agáta

Hanychová o setkání s ex Soukupa Kateřinou Brožovou na jedné akci: Co jste jako čekali, smála se Agáta

Eva má s Reném dvě dospívající děti a na rozdíl od jiných jejich rozchod proběhl před mnoha měsíci v tichosti a bez hysterie. „Já se opravdu ke svému soukromí momentálně nechci vyjadřovat,“ dodala s úsměvem Eva.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná Celebrity

Lela Vémola podstoupí v Turecku náročnou operaci pozadí: Udělala jsem velkou chybu, rekonstrukce je nevyhnutelná

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková Celebrity

Zpět k přirozenému vzhledu? Po Lele se k radikální změně odhodlala i Zuzana Plačková

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo Celebrity

Aneta Krejčíková s kůží na trh: Nejobdařenější česká herečka řekla, proč šla pod kudlu a kolik to stálo