Eva Burešová ukázala bříško 2 měsíce po porodu: Jako bych pořád byla v 6 měsíci, říká

Celebrity Eva Burešová ukázala bříško 2 měsíce po porodu: Jako bych pořád byla v 6 měsíci, říká
Více

Jedna z nejoblíbenějších hereček a zpěvaček Eva Burešová (29) se rozhodla ukázat realitu žen po porodu. Na Instagramu se sledujícím pochlubila fotkou, na které ukazuje bříško dva měsíce po porodu. S partnerem Přemkem Forejtem (35) momentálně prožívají jedno z nejkrásnějších období v životě. Burešová za snímky sklidila od lidí samá slova chvály.

Hvězda primáckého seriálu Slunečná Eva Burešová s šéfkuchařem Přemkem Forejtem už nějakou dobu tvoří pořádně početnou rodinu. Před 2 měsíci se jim narodil syn Tristan William Forejt. Dojatý tatínek na Instagramu sdílel rozkošný snímek malého syna. „Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný jak jsi to celé zvládla,“ vysmekl Forejt poklonu tehdy statečné partnerce.

Nyní se Burešová rozhodla sdílet fotku a ukázat tak realitu ženského těla pouhé 2 měsíce po porodu. „Já nejsem typ holky, která vám sem bude dávat takové ty “reálné” fotky hned po porodu a kojení, vložek a bůh ví čeho všeho jen abych vám ukázala, že jsem “taky člověk”. Já myslím, že to je všem jasné,“ rozpovídala se úderně herečka.

ZahraničíPenny z Teorie velkého třesku se stane poprvé mámou: Kaley Cuoco se musela dvakrát rozvést, aby našla štěstí

Penny z Teorie velkého třesku se stane poprvé mámou: Kaley Cuoco se musela dvakrát rozvést, aby našla štěstí

Přikládám foto mého bříška dva měsíce po porodu. Vypadá stále jako kdybych byla v šestém měsíci a mně to, co? Nevadí ! Hrdě vystavujeme těhotenská bříška, ale pak, když nám dají ten úžasný zázrak co tělo vytvořilo, se za něj stydíme? Neblázni, mámo! Jsi nádherná. Úžasná. Bohyně,“ snažila se podpořit ostatní maminky.

Herečka má z předchozího vztahu syna Nathaniela Adama Salvatore, který se narodil v roce 2017 a Přemek zase roztomilou dceru Stellu (2015). „Tohle těhotenství je jiné než to první, tělo se nevrací zpátky tak rychle, ale já mu dávám čas. Dokázalo úžasné věci. Byla jsem 9 měsíců pod takovým tlakem a v takovém stresu, že mu budu vděčná do konce svého života a každou jizvu budu milovat a ctít,“ dodala dvojnásobná maminka Burešová.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl Celebrity

Václav Upír Krejčí přiznal novou lásku: Zachránila mi život. Do hodiny jsem mohl být mrtvý, řekl

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká Celebrity

Nečekané přiznání Evy Feuereislové: Dělala jsem dominu, obrovský bič na koně a zvuk kůže to mě vzrušovalo, říká

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony? Celebrity

Jiří Paroubek v Clash of the Stars: Jak reagoval bývalý premiér na nabídku za miliony?