Drzost Shopaholicadel nezná hranic: Snažila se nacpat do Like Haf, po neúspěchu zaútočila

Bizár Drzost Shopaholicadel nezná hranic: Snažila se nacpat do Like Haf, po neúspěchu zaútočila
Více

Shopaholicadel (29) patří jednoznačně mezi nejbizarnější lidi na českých sociálních sítích. Po několika kultovních hláškách a eskapádách se objevila na billboardech po celém Česku. To jí patrně dodalu odvahu si myslet, že je uznávaná celebrita a influencerka. Možná právě proto se rozhodla, že zjistí, proč by se nemohla objevit v primácké reality show Like Haf. S odmítnutím se nehodlala smířit a přešla do protiútoku.

Adéla Pulcová je známá hlavně pod přezdívkou Shopaholicadel. Jen málo lidí ještě stále bere Adélu vážně. Mladá tiktokerka již před delší dobou pojala pocit, že je influencerka a celebrita a podle toho by s ní mělo být zacházeno. Pravda je ale taková, že svým chováním a prezentací na sociálních sítích, se Shopaholicadel zařadila mezi to nejbizarnější, co můžete v Česku vidět.

Ona sama si to nemyslí nebo možná o tom ví, ale je jí to jedno. Před několika dny se snažila podle videa na Tik Toku kontaktovat někoho z produkce reality show Like Haf, která nyní běží na Primě. „Dobrý den, bylo by možné později k vám do reality show přijít jako další účastník s mým Davidem (snoubenec pozn.red) a pejskem? Mohli bychom se domluvit,“ zní z hlasové zprávy.

Reality showHvězdě show Svatba na první pohled se smějí kvůli napíchaným rtům: Takhle vypadala Natalia Mykytenko před zákrokem

Hvězdě show Svatba na první pohled se smějí kvůli napíchaným rtům: Takhle vypadala Natalia Mykytenko před zákrokem

Adéle bylo ale odpovězeno, že se s její účastí nepočítá. „A můžu se zeptat z jakého důvodu mě tam nechcete? Ráda bych vysvětlení,“ dožadovala se Shopaholicadel odpovědi. Když jí nebylo odpovězeno, tak se nehodlala vzdát a nahrála další hlasovou zprávu, ve které se podivuje nad účastní Tadeáše Kuběnky jako hosta v Like Haf.

Vy mě, která je nejsledovanější na internetu, tam nepozvete,“ zaútočila Adéla a o své působení v show se bila dál. Otázkou ovšem zůstává zda je to skutečně reálná konverzace nebo si jen Adéla myslela, že mluví s někým z produkčního týmu. Jak už mnozí ví, tak u této tiktokerky je možné vše.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Shopaholicadel vychvaluje nového partnera do nebes: Po vykonání potřeby zvládá trik, který David neuměl Bizár

Shopaholicadel vychvaluje nového partnera do nebes: Po vykonání potřeby zvládá trik, který David neuměl

Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře Bizár

Red Face: Královna plastik polila Novotného, největším tahounem je Godla a ex Hanychové jde tvrdě po výhře

Herečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká Bizár

Herečka z filmů pro dospělé Nikol Lauberová odstupuje z fackované: Klidně můžu umřít,120 tisíc oželím, říká