Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor

Survivor Drsný Survivor si vybírá svoji daň: Dramatický kolaps Nikoly, skácela se k zemi jako pytel brambor
Více

Voyo včera uvedlo 15. epizodu show Survivor Česko & Slovensko, ve které kmeny absolvovaly dva souboje o lákavé odměny. Jednou z nich byly i dopisy od blízkých. Márty dostal před odchodem Ivanky symbol skryté imunity. Nikola po náročném souboji zkolabovala a na pomoc jí přispěchal i moderátor Ondřej Novotný (46). Titány dojímají dopisy plné podpory od rodin. Márty objevuje další část symbolu skryté imunity a má tak do dalších bojů k dispozici hned dvě celé imunity.

V Survivor souboji o odměnu v podobě mexické hostiny se radovali z vítězství Titáni. Lovci z prohry vinili Jacka, který Pirátovi předal svou skrytou výhodu. Hostinu si tak Pirát užil společně s kmenem Titánů. Kristina získala výhodu, která jí umožní vzít na kmenové radě hlas jinému soutěžícímu. Bandurko katastrofálně nezvládl závěr druhého souboje o odměnu v podobě dopisů od rodin a blízkých. Mikýř pro jeho chybu nenašel pochopení.

CelebrityDémony zmítaná Charlotte Štiková v posledním rozhovoru před pádem na dno: Chlubila se, že má 45 kilo dole

Démony zmítaná Charlotte Štiková v posledním rozhovoru před pádem na dno: Chlubila se, že má 45 kilo dole

Souboj o odměnu rozdělil Badurka a Mikýře

Kmeny čeká další souboj o odměnu, kterou představují vajíčka, zelenina a ovoce, salám a sýry, chleba a také vzkazy od blízkých, což většinu soutěžících dojme. V nervy drásajícím souboji Bandurko promarnil náskok svého kmene a kvůli nešťastné chybě v samotném finále souboje, kdy byl jen centimetr od vítězství, se z výhry nakonec radují Titáni. Lovci neskrývají své zklamání z Bandurkovy chyby. Mikýř nechápe, jak mohl Bandurko takto pochybit a dává průchod svým emocím.

Kolaps vyřízené Nikoly

Nikola následně omdlévá a musí jí na pomoc přispěchat lékař. Přidává se také moderátor Ondřej Novotný, který přikládá na obličej Nikole sáček s ledem. Soutěžící jsou čím dál více vyčerpanější, ale soutěže o odměnu jsou stejně obtížné a čím dál tím více lákavé. 

Tentokrát bojovali o obrovskou porci jídla a vzkaz od blízkých, takže Nikola do hry dala vše a to si vybralo svoji daň. Horké slunce, málo jídla, stres, vysílení, to vše se na drobné Nikole po více než 30 dnech podepsalo. Tak snad bude v pořádku. Bandurko se posléze za svou chybu omlouvá celému kmeni Lovců. Mikýře ale jeho slova příliš neutěšují. Titáni se po návratu do kempu pouštějí do čtení dopisů od svých blízkých.

Tomáše dojímá dopis od rodičů a svěřuje se, že jeho maminka trpí Parkinsonovou chorobou. V dopise ho informuje, že se u ní její průběh zlepšil. Kristina si chce svůj vzkaz od svého přítele nejdříve přečíst v soukromí. Vzkaz od něj jí do očí vhání slzy dojetí. U Lovců se Bandurko omlouvá za své chování po zkaženém závěru souboje.

CelebrityEva Decastelo ukázala fotky bez make-upu a způsobila zemětřesení: Děláte z lidí blbce, psali fanoušci

Eva Decastelo ukázala fotky bez make-upu a způsobila zemětřesení: Děláte z lidí blbce, psali fanoušci

Mikýř reaguje, že mu vadila jeho slova, při kterých své pochybení částečně svaloval na ostatní, kteří na něj pokřikovali. Jack Bandurkovi říká, že v dalším souboji musí za každou cenu uspět. Titáni si užívají vyhrané jídlo a u toho probírají Bandurovu chybu. Radek říká, že se mu teď vrátilo to, že v jednom z předchozích soubojů simuloval zranění.

U Lovců Bandurko Veronice prozrazuje, že má k dispozici nápovědu ke skryté imunitě a navrhuje jí, aby zkusili vytvořit alianci s Mikýřem a Pirátem, se kterými by se následně o nápovědu podělili. U Titánů Márty objevuje další polovinu skryté imunity. Nyní má tak k dispozici hned dvě skryté imunity.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly Survivor

Jack ze Survivoru šel s pravdou ven: Ostrá slova o románku zasnoubeného Filipa a veganky Nikoly

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy Survivor

Survivor opustil nenáviděný Jack a Yenifer má terč na zádech: Je manipulativní a lže, ujíždí soutěžícím nervy

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům Survivor

Veronika opouští Survivora s hlavou vztyčenou: Vysmála se Filipovi a dalším ukňouraným uplakánkům

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře Survivor

V Survivoru doplápolala Ivana Jirešová: Vyhublá na kost prozradila váhu a důvod, proč se chovala jako zvíře

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip Survivor

Mikýřovi ruply nervy a rozeřval se na Jacka: Survivor opouští fňukající Jakub a ubulený Filip

V Survivoru přituhuje: Boje o jídlo, drsná hádka a obvinění z rasismu Survivor

V Survivoru přituhuje: Boje o jídlo, drsná hádka a obvinění z rasismu