Drsný střet dvou světů ve Výměně manželek: Poradí si Terka se čtyřmi dětmi a náhradním mužem, který denně vypije 15 piv?

Výměna manželek Drsný střet dvou světů ve Výměně manželek: Poradí si Terka se čtyřmi dětmi a náhradním mužem, který denně vypije 15 piv?
Více

Mladičká, sportovně založená Terka z Prahy se přestěhuje do Havířova do rodiny se čtyřmi dětmi. Naproti tomu pohodlná milovnice svého mobilního telefonu Tereza zamíří na pražské sídliště k muži, který je zvyklý na aktivní životní styl. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod odhledem nového chotě, již ve středu 18. ledna ve 20:20 na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

První účastnici aktuálního dílu Výměny manželek bydlí na sídlišti v Řepích ve vlastním bytě 4+1. Terka studuje na všeobecnou zdravotní sestru. Jejímu partnerovi Petrovi je třicet dva let, je hasič a trénuje děti veslování. Spolu mají desetiměsíčního syna Tea a psa Odieo.  Terka a Petr jsou zdatní sportovci, seznámili u veslování, ve kterém v minulosti dosáhli významných úspěchů.

Druhá, početnější rodina je z Havířova. Na sídlišti Šumbark si před rokem a půl pronajali tří pokojový byt. Pětatřicetiletá Tereza pracuje v pekárně. Jejímu muži Mírovi je třicet sedm a pracuje jako betonář. Mají spolu čtyři děti – patnáctiletou Nikolu, čtrnáctiletou Michalu, dvanáctiletou Jolanu a destiletého Lumíra.

Výměna manželekLucie z Výměny manželek vzlyká na videu a mluví o nevěře: Telenovela s odsouzeným vrahem pokračuje

Lucie z Výměny manželek vzlyká na videu a mluví o nevěře: Telenovela s odsouzeným vrahem pokračuje

Náhradní manžel Míra vypije 15 piv denně

S nápadem přihlásit se do Výměny manželek přišla Tereza, která se s manželem často hádá a vadí ji, že Petr pije denně minimálně patnáct piv a děti je neposlouchají. Terka by doma nechtěla nic měnit. Avšak zajímá ji, jak se Výměna manželek připravuje. Přesto v Havířově bude zaskočena životem v nové domácnosti.

Mírovi promluví do duše, aby pil méně piva, ale narazí zejména u dětí. Naučí je ale, že exkrementy jejich pejska se na ulici musejí sbírat a vyhazovat do koše. Terka je zvyklá na zdravý životní styl a dobré potraviny něco stojí. Uvědomí si, že kdyby měla šesti člennou rodinu živit tak, jak je zvyklá, stálo by to opravdu hodně peněz.

Tereza se v nové domácnosti bez mobilního telefonu bude často nudit. O malého Tea se k Terezině nelibosti často bude starat babička, a tak nebude mít moc co na práci. Bohužel nedostala od Petra klíče od bytu, a tak se v panelovém bytě bude cítit jako ve vězení. Tereza si v Praze zajde ke kadeřníkovi a projde výraznou změnou svého vzhledu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Výměna manželek: Jak temperamentní Jarča zvládne luxusní dům? Dokáže se zhýčkaná Majka přizpůsobit rodině, kde vládne chlap? Výměna manželek

Výměna manželek: Jak temperamentní Jarča zvládne luxusní dům? Dokáže se zhýčkaná Majka přizpůsobit rodině, kde vládne chlap?

Zásnuby i pokus o sebevraždu ve Výměně manželek: Nedokázal jsem se dlouho smířit s tím, kým jsem, říká Vláďa Výměna manželek

Zásnuby i pokus o sebevraždu ve Výměně manželek: Nedokázal jsem se dlouho smířit s tím, kým jsem, říká Vláďa

Michal o finanční situaci: Měsíčně jsme si s Lucií přišli na slušnou částku, nemusela se prodávat za korunový paušál Výměna manželek

Michal o finanční situaci: Měsíčně jsme si s Lucií přišli na slušnou částku, nemusela se prodávat za korunový paušál