Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad

Výměna manželek Bojové podmínky ve Výměně manželek: Dětem dělají společnost vši, špína, prach a smrad
Více

Temperamentní Martina ze Znojma zamíří do Nového Dvoru do domácnosti se čtyřmi dětmi, kteří žijí doslova v bojových podmínkách. Na druhou stranu zavítá druhá Martina do rodiny ze zcela odlišným životním stylem. Diváci nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, kde si dvě ženy na dobu deseti dnů vymění domácnost, uvidí na TV Nova ve středu 13. března ve 20.20 nebo už teď na Voyo.

První rodina žije ve Znojmě v nově zrekonstruovaném bytě 3+1. Martině je 36 let a je na mateřské dovolené. Jejímu partnerovi Vaškovi je 28 let a je zaměstnán jako stavební dělník. Mají spolu skoro dvouletého Vašíka. Do Výměny manželek se přihlásili, protože oba partneři rádi pořad sledují a Martina má ráda adrenalin. Chtějí vyzkoušet něco nového, co jen tak každý nezažije. Jsou spolu čtyři roky a plánují svatbu.

Druhá rodina žije v obci Nový Dvůr v Plzeňském kraji. Mají zde pronajatý byt 3+1, který se snaží vlastními silami vylepšit. Třicetiletá Martina je na úřadu práce. Devětačtyřicetiletý Milan chodí do práce jako bodovač. Spolu mají tři děti: Leontýnku (7 let), Leona (6 let) a Martínka (4 roky). Partneři jsou spolu sedm let a v péči ještě mají Martininu devítiletou dceru Páju z předchozího vztahu. Milan má ještě dalších pět dětí. Do Výměny manželek rodinu přihlásila Martina, aby Milan pochopil, že Martina na výchovu nemůže být sama.

SurvivorNelítostný Survivor: Mikýř ztrácí pevnou půdu pod nohama, Ornella zkolabovala a nic si nepamatuje

Nelítostný Survivor: Mikýř ztrácí pevnou půdu pod nohama, Ornella zkolabovala a nic si nepamatuje

Mamince v náhradní rodině vše dojde a rozpláče se

Martina z Nového Dvoru se na cestě do nové domácnosti přizná, že si jede odpočinout, ale byla by moc ráda, kdyby jí Milan pochválil, že je šikovná. Nové, přechodné bydliště ve Znojmě se jí líbí. Přijde jí moderní a podle fotografií páru na stěně ji připadá, že jsou spolu šťastní. Emoce a slzy ji přemohou, protože cítí, že v jejím novém bydlišti se lidé mají opravdu rádi.

Hned druhý den Vašek nabyde dojmu, že nová manželka mu s domácností nepomůže a bude na všechno sám. Při rozhovoru s Martinou zjistí, že její vztah je přesný opak toho, co on má se svou snoubenkou. Vašek se snaží vymyslet nějaké aktivity, aby se Martině ve Znojmě líbilo, ale ona neprojevuje skoro žádný zájem. Martina často brečí, protože ví, že s Milanem nemá vztah, po jakém opravdu touží.

Děti si hrají s nožem a nosí kusy dřeva do obýváku

Martina ze Znojma v Novém Dvoře nadšená není. V bytě je smrad, špína a nepořádek, všude jsou pavučiny a záchod ji odradí tak, že si na něj nechce sednout. Při procházení dalších pokojů si připadá, že je někde, co neslouží jako bydlení pro lidi.

Módní policieRóby z Oscarů očima módního návrháře: Heidi Klum poprvé zklamala a Ariana Grande jako obří cukřík

Róby z Oscarů očima módního návrháře: Heidi Klum poprvé zklamala a Ariana Grande jako obří cukřík

V dětském pokoji nechápe, jak tam mohou žít děti. Druhý den je v Novém Dvoře dusno. Martina zjistí, že děti ji vůbec neposlouchají. Martínek nosí do bytu dřevo a Pája si nechce přestat hrát s nožem, i když se jí to Martina snaží důrazně zakázat. Martina brzy pochopí, že to sama zvládnout nedokáže. Když se Milan dříve vrátí z práce, uzná, že jeho děti jsou nezvladatelné. Martina brzy odhalí, že Pája má vši a zjistí, že Milan o tom věděl, ale neřekl jí to….

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní Výměna manželek

Extrémní Výměna manželek: Absence zubů, špatný zdravotní stav psa a tatínek, který se otáčí za každou sukní

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru Výměna manželek

Lucie z Výměny manželek ukázala nového partnera Josefa: Brzy bývalý manžel měl zneužívat její dceru

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání Výměna manželek

Iva (24) z Výměny manželek udělala přítrž spekulacím o rozchodu s Marianem (51) a vyřkla přání

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek Výměna manželek

Posedlost úklidem a hádka s tchyní rozdmýchá emoce ve Výměně manželek

Premiérová Výměna manželek: Překonaná nevěra, insolvence a pedantství na pořádek Výměna manželek

Premiérová Výměna manželek: Překonaná nevěra, insolvence a pedantství na pořádek

4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena Výměna manželek

4 rodiny z Výměny manželek, jejichž příběh otřásl Českem: Špína, drogy, prostituce a nulová hygiena