Drama v Ulici: Šikanovaný Šimon si přinese do školy zbraň a rozhodne se vše ukončit

Ulice Drama v Ulici: Šikanovaný Šimon si přinese do školy zbraň a rozhodne se vše ukončit
Více

V Ulici začíná pořádně přituhovat. Šikanovaný Šimon je zahnaný do kouta a rozhodne se k naprosto šílenému řešení. Roman a Viktor neustále posouvají hranice šikanování Šimona, ponižují ho a nutí k věcem, které jsou již hodně za hranou. Nyní se to v Šimonovi definitivně zlomí a rozhodne se vše ukončit. Do školy donese zbraň a vytáhne ji na dva šikanátory. Jak tahle nešťastná eskapáda dopadne?

Vanda lapila Luďka a nehodlá se ho pustit

Některé ženy vědí, jak si muže omotat kolem prstu, aniž ti by tušili, že dělají přesně to, co ony dámy či slečny chtějí. Na Evžena, jenž byl stále zamilovaný do Blanky, Vandiny manipulace nefungovaly. Zato Luďka lapila do svých sítí a už ho nehodlá pustit. S ním je pro ni vše na dobré cestě. Sehnal jí skvělé zaměstnání, už spolu i bydlí, takže další metou jsou nyní pro Vandu zásnuby, aby jí náhodou tuhle skvělou partii ještě nevyfoukla jiná těsně před nosem. A právě dnes je pro Vandu naprosto ideální příležitost k tomu, aby se její vztah s Luďkem posunul zase o pořádný krok směrem k vytouženému cíli. Jak to Vanda na Luďka narafičí? A s jakým výsledkem?

Adam si neví rady s láskou

Mít vztah nevztah, a ještě ho i tajit před rodinou, je občas docela náročné, zvláště pokud se osud spikne proti vám. Adama a Jarku to k sobě stále táhne, byť mají několik důvodů, proč nebýt spolu a zůstat jen přáteli. Tím hlavním není věkový rozdíl mezi nimi, ale to, že Jarka je Blančinou sestřičkou v ordinaci. Proto se ti dva svými schůzkami nikomu nechlubí a dávají si velký pozor, aby se před Adamovými blízkými neprozradili. Někdy však ani to nestačí. Dnes je souhrou náhod spolu načapá někdo, pro koho to bude hodně tučné sousto, někdo z Adamových nejbližších. Kdo? A jak zareaguje?

ProměnaMára z nekonečného seriálu Ulice vyměnil účes metaláka za sexy sestřih: Jak teď vypadá?

Mára z nekonečného seriálu Ulice vyměnil účes metaláka za sexy sestřih: Jak teď vypadá?

Šimon donese do školy zbraň

Čelit několik měsíců stupňující se šikaně ze strany starších spolužáků zamává s psychikou každé oběti. Nejinak je tomu také u Šimona, který se ocitl v pasti. Viktor s Romanem neustále přitvrzují ve své šikaně, Šimona ponižují a nutí k věcem, které jsou pro něj už hodně přes čáru. Není divu, že je toho na něj již prostě moc. Chce to všechno skončit, aby měl konečně klid. Rozhodne se proto k činu, který by za jiných okolností neudělal, k činu, jenž se dá brát jako zkrat ve chvíli, kdy je člověk naprosto v koncích. Šimon se rozhodne vše ukončit a použije k tomu Hermanovu zbraň. Jak tohle dopadne? Jak tato situace zamíchá kartami v nekonečném seriál Ulice?

Dvě ženy a jeden muž

Jak křehké může být přátelství dvou žen, jestliže v něm hrají velkou roli city k muži, se kterým mají obě hodně společného? Ingrid a Kateřina jsou kamarádkami od prvního setkání. Hned si padly do noty, teď se to ale změní. Čím více se prohlubuje její vztah s Lumírem, tím více si Kateřina uvědomuje, že pokud bude u Lumíra bydlet Ingrid, nikdy si s ním a jeho blízkými nevybuduje takové pouto, jaké by si přála. A tak toto téma před Ingrid otevře, aniž by si v první chvíli uvědomila, co všechno to může rozpoutat. Co se hodně dotkne Ingrid? A jak to začne řešit?

CelebrityMuchlovačka v přímém přenosu: Partner Myslivcové nemohl z Dominiky spustit oči a skoro ji umačkal

Muchlovačka v přímém přenosu: Partner Myslivcové nemohl z Dominiky spustit oči a skoro ji umačkal

Mára nedokáže skousnout zradu Karly

Jak se vyrovnat s tím, že člověk, jehož milujete, se kterým máte rodinu a jemuž jste bezmezně důvěřovali, vás několik měsíců podváděl a nasadil vám pořádné parohy? V Márovi to stále vře, nedokáže Karle odpustit její zradu. Ani vyřízení si účtů s Jakubem Márovi nepomohlo. Stále má co dělat, aby nevybuchl pokaždé, když se na Karlu podívá, aby se ovládl alespoň před dětmi či rodiči. Přestože se před blízkými snaží s Karlou tvářit, že je vše v pořádku, Věrce už začíná být synovo chování přeci jen divné. Co v ní vzbudí velké podezření, že se u Máry něco děje? A co jí k tomu řekne samotná Karla, která už napětí doma nezvládá stejně jako její muž?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní Ulice

Herdekbaba Vilma z Ulice randí jako dvacítka: Dva muže pochovala, o třetího se bude prát se sokyní

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít Ulice

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?