Muchlovačka v přímém přenosu: Partner Myslivcové nemohl z Dominiky spustit oči a skoro ji umačkal

Celebrity Muchlovačka v přímém přenosu: Partner Myslivcové nemohl z Dominiky spustit oči a skoro ji umačkal
Více

Modelka a influencerka Dominika Myslivcová (28) vyvedla na premiéru muzikálu „Okno mé lásky“ do pražského Divadla Broadway svého nového přítele Zdeňka Ch. (42), který se od své lásky celý večer nehnul ani na krok. Dominika je konečně po delší době zamilovaná až po uši a září na všechny strany.

Úspěšná česká influencerka Dominika Myslivcová před nějakou dobou přiznala, že je po čtyřletého rozchodu konečně opět zamilovaná. Jejím novým partnerem je movitý podnikatel Zdeněk Ch. a podle všeho jim to náramně klape. První spekulace o jejich vztahu se objevily na konci srpna. Tehdy Dominika ještě mlžila o tom, jak to mají. „Jsem dospělá a snad si můžu sama rozhodovat, s kým svůj čas, svou dovolenou, budu trávit. Rozhodně ale nejsem placená společnice, proboha. Čas trávím s tím, s kým ho trávit chci. Tečka,“ řekla tehdy pro VipStarcz.

Známe se a stýkáme se delší dobu. Ale jestli je to můj přítel, snoubenec nebo zahradník, do toho nikomu nic není,“ nepotvrdila ani nevyvrátila jejich vztah. Uběhlo několik týdnu a Dominika se sama svým sledujícím na Instagramu svěřil s novou láskou a byla velmi sdílná.

CelebrityTajná svatba bývalé hvězdy Novy Nicol Lenertové: Vzala si o 30 let staršího milionáře

Tajná svatba bývalé hvězdy Novy Nicol Lenertové: Vzala si o 30 let staršího milionáře

Ani ve snu mě nenapadlo, že to takhle skončí

„Mému příteli je 42, takže je vlastně o 14 čtrnáct let starší než já. Nepřijde mi to v dnešní době zas až takový rozdíl. Já měla vždy starší partnery. Více si s nimi rozumím a kdykoliv jsem byla se svým vrstevníkem, tak jsme si neměli pomalu co říct. Takže si nemyslím, že je to o nějakém věku. Věk je jenom číslo,“ rozpovídala se o Zdeňkovi Ch. na Instagramu ve stories.

„Seznámili jsme se kvůli spolupráci, protože tehdy potřeboval nějakou reklamu. Chtěla jsem vám jenom říct, že pokud půjdete někdy s někým na kafe a řeknete si, že s tímhle člověkem bych nikdy nic neměla, tak s ním určitě skončíte. Já to tak mám. Při první schůzce by mě ani ve snu nenapadlo, že to takhle skončí. Rozhodně to nebyla láska na první pohled. Nějakou dobu to trvalo, protože já jsem taková nedobytná,“ vyprávěla s úsměvem na tváři.

CelebrityRika Fane pálila do Vémoly, teď bere zpátečku a kaje se: Karlos na ni podal trestní oznámení

Rika Fane pálila do Vémoly, teď bere zpátečku a kaje se: Karlos na ni podal trestní oznámení

V současné době již nového muže neskrývá a chodí s ním běžně na společenské akce. Naposledy Zdeňka vyvedla na premiéru muzikálu „Okno mé lásky“ do pražského Divadla Broadway a působili jako zamilovaní puberťáci. Zdeněk Ch. se nemohl své lásky nabažit a na každém kroku ji pusinkoval a objímal. Tak snad to půvabné influencerce tentokrát vydrží co možná nejdéle.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou