Dominika Myslivcová přiznala, že má z porodu noční můry a překvapivě promluvila na téma svatba

Celebrity Dominika Myslivcová přiznala, že má z porodu noční můry a překvapivě promluvila na téma svatba
Více

Dominika Myslivcová (28) se zanedlouho stane poprvé maminkou. S partnerem podnikatelem Zdeňkem Ch. (42) čekají chlapečka. Pohlaví miminka česká influencerka odhalila při honosné baby shower. Na Instagramu nedávno dala prostor lidem, aby se jí ptali na různé otázky. Nejvíce jich bylo samozřejmě na téma svatba a porod.

Česká influencerka Dominika Myslivcová měla před pár dny skutečně opulentní baby shower. Doslova jako vystřiženou z amerického filmu. Přesně takhle si to ale přála a z celého dne byla nadmíru nadšená. Objevili se i hejty, že něco takového je moc, ale Dominika je proti takovým reakcím dávno imunní.

Jak sama prozradila, rychle se zakulacuje a má už 15 kilo nahoře. „Závidím maminkám, které během těhotenství přiberou třeba jen pět kilo,“ smála se s tím, že jí kila navíc určitě nerozhodí. Na Instagramu dala také prostor lidem, aby se ptali na různé otázky. Největší množství přišlo na porod a těhotenství.

InfluStarVeronica Biasiol vrací úder milence: Jednou jsem měla s Alicí styk, nestalo se nic, z čeho by měla být překvapená, vzkazuje

Veronica Biasiol vrací úder milence: Jednou jsem měla s Alicí styk, nestalo se nic, z čeho by měla být překvapená, vzkazuje

Z porodu má noční můry

Musím se přiznat, že z toho mám úplnou paniku, fakt se toho bojím. Dokonce mě v noci budí ze spaní noční můry, ale zase si říkám a uklidňuji se, že to přežily všechny a přežiju to i já, zvládnu to. Ale patřím mezi ty, které se extrémně bojí,“ přiznala na stories.

Ke konci došlo i na otázky ohledně svatby. „Já osobně si myslím, že doba, kdy se lidé dívali blbě na ženy, které nejsou vdané a mají děti, je dávno pryč. Stejně to vnímám i já. Nejsem typ, který by lpěl na svatbě za každou cenu. My jsme to měli s partnerem tak, že jsme se měli fajn a vše fungovalo,“ řekla.

Miminko si k nám našlo cestu znenadání, za což jsem velmi šťastná, že to tak bylo. Neměli jsme to tak, že bychom si řekli, že si uděláme dítě a pojďme se hned vzít. Není to pro mě priorita, chci se vdávat, protože chci, a ne protože si řeknu, že musím. Nemusím, povinnost to není,“ dodala.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept Celebrity

Věra Mikulcová plánuje svatbu s partnerkou Janou: 20 let bez jediné krize, kulturistka prozradila recept

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let Celebrity

Rapper Marpo upřímně: Máma mě řezala od rána do večera, svoji lásku jsem poznal, když jí bylo 9 let

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou Celebrity

Manžel dcery Blaženy Richard Chlad těsně po svatbě: Drsně se navezl do žen, lidé na něm nenechali nit suchou