Dominika Myslivcová předvedla tělíčko v nejlepší formě: Lidé se ji nezdráhali přirovnat k idolu 90. let

Celebrity Dominika Myslivcová předvedla tělíčko v nejlepší formě: Lidé se ji nezdráhali přirovnat k idolu 90. let
Více

Dominika Myslivcová (27) na sociálních sítích zveřejnila snímek v plavkách a rozpálila tím spoustu svých fanoušků. Influencerka je evidentně ve své nejlepší formě. Sama Dominika nejlépe ale ví, že k dokonalé postavě je dlouhá cesta. Vždy totiž perfektní křivky neměla. Prošla si i obdobím, kdy měla pěkných kil navíc a sama sobě se nelíbila.

Influencerka Dominika Myslivcová je momentálně ve své nejlepší formě. Bývalá youtuberka ale nemá perfektní křivky zadarmo. Pravidelně chodí cvičit a udržuje se stále fit.

Byly ovšem doby, kdy měla Dominika pěkných pár kilo navíc a o vypracované postavě si mohla nechat dál. Už v minulosti se přiznala, že se v takovém těle necítila dobře a bylo třeba začít makat.

CelebrityAgáta Hanychová a Soukup dostali nálož otázek na tělo: Slova o společném dítěti, věkovém rozdílu a prvním rande

Agáta Hanychová a Soukup dostali nálož otázek na tělo: Slova o společném dítěti, věkovém rozdílu a prvním rande

Jen tak se neříká, že za vším hledej chlapa. Dominika se před časem VipStar.cz svěřila s tím, že po čtyřletém rozchodu je opět šťastně zamilovaná.

Svoji novou lásku si chce ale nechat zatím pro sebe. „Nějakou dobu randím, ale víc k tomu říkat opravdu nechci,“ řekla redakci.

Na svém Instagramu zveřejnila snímek v bikách, za který sklidila spoustu pochval. „Si tady s dovolením odložím fotku sebe v plné své kráse jak užívám na lodi, pokud nevadí,“ rozepsala se.

„A když na to tak koukám, do Pamely mám sice hodně daleko, ale nezapomínejte, že já jedu stále jen tu přírodu,“ dodala a nenápadně naznačila, že její přednosti jsou stále přírodní.

Fanoušci se nezdráhali a Dominiku přirovnali k sexsymbolu 90. let Pamele Anderson. „Vypadáš jako hotová Pamela,“ zní z komentářů. „Ty jsi čím dál tím krásnější,“ shodují se další.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo? Celebrity

Válka mezi Slovákovou a Hanychovou? Nela se vysmála trojnásobné matce Agátě, co ji k tomu vedlo?

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer Celebrity

Trojnásobná maminka Lucie Hadašová prozradila jméno syna: Je zhmotnění mojí noční můry, řekla jedna z dcer

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim Celebrity

Petr Lexa o seznámení s modelkou Natálií Kotkovou: Miss mi připadaly vždy hloupoučké, smál jsem se jim