Diváci vystěhovali z domu Big Brothera Andreje: Katrin je podle něj nejfalešnější hráč a démon

Big Brother Diváci vystěhovali z domu Big Brothera Andreje: Katrin je podle něj nejfalešnější hráč a démon
Více

V domě Big Brother to začíná pořádně vřít. Další kolo vyřazování bylo pěkně napjaté. Rozhodovalo se o tom, kdo tentokrát opustí vilu a nedostane tak šanci bojovat o pohádkovou výhru 2 miliony korun. Skoro všemi nenáviděná Katrin doslova utekla hrobníkovi z lopaty a nakonec vypadl Andrej. Ten si ale na osobu Katrin servítky nebral.

Neoblíbený Andrej je z kola ven

Andrej se v sobotu stal druhým vystěhovaným spolubydlícím z domu Big Brothera. Ostatní spolubydlící jej považovali za silného hráče, ale také manipulátora. S Andrejem byli do vyřazovacího souboje nominováni Katrin, Soňa a Karolína.

Finálový souboj se nakonec odehrál mezi Andrejem a Katrin, přičemž nejvíce vyřazovacích hlasů od diváků nakonec obdržel Andrej, který dům opustil jako druhý soutěžící. V následném rozhovoru s Mírou Hejdou se Andrej nechal slyšet, že účast v soutěži považuje za unikátní zkušenost, které si cení a už to, že se do domu dostal, považuje za výhru.

GlosaBendig jako Kardashian: Napadení moukou je majstrštyk světové úrovně, Dejdar by se mohl učit

Bendig jako Kardashian: Napadení moukou je majstrštyk světové úrovně, Dejdar by se mohl učit

Roland: Katrin, jsi lhářka!

V soutěži by rád zůstal déle, aby odhalil další spolubydlící, kteří se ve hře přetvařují. On sám je rád, že během soutěže zůstal sám sebou a prezentoval se tak, jaký je i ve skutečnosti. V domě po oznámení výsledků hlasování Katrin oslavovala, že se jí podařilo zachránit. Andrej si o ní ovšem myslí, že je nejfalešnější hráč a démon.

Přitom vyčetla Rolandovi, že jí lhal, když jí řekl, že by pro ni v nominacích nehlasoval a odmítla od něj přijmout gratulaci. Roland ji za to označil za lhářku. Se Standou následně společně probírají, že nechápou, jak mohli diváci Katrin nechat v soutěži. Tereza je rozhodnutá, že ji příště opět bude nominovat na vystěhování.