Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji

Celebrity Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji
Více

Na sociálních sítích se rozhořel boj mezi českou královnou plastik Evou Feuereislovou (32) a slovenskou influencerkou Zuzanou Plačkovou (31). O té se Eva rozpovídala na svých stories s tím, že Plačková nikdy neporodila syna Diona, ale koupila si ho na Ukrajině. O pár dní blonďatá hvězdička reality show Vyvolení přidala spekulaci o tom, že je malý Dion plastový. V tu chvíli ale Zuzaně došly nervy a odhodlala se k razantnímu kroku.

Před několika týdny přivedla na svět slovenská influencerka Zuzana Plačková syna Diona. Porod, který dokumentoval dojatý otec René Strausz, proběhl císařským řezem. Místo rodinné pohody ale musí novopečená maminka řešit zbytečné starosti. Česká královna plastik Eva Feuereislová totiž na Instagramu tvrdí, že Zuzana syna neporodila, ale koupila ho na Ukrajině.

Zuzana Plačková podle mého nikdy nerodila. Za tím si stojím a stát si za tím budu,“ řekla Eva na svých stories s tím, že Plačková koupila Diona na Ukrajině. „Každá z vás může být těhotná. Na internetu jde objednat všechno, na co si jen vzpomenete,“ prohlásila s tím, že umělé těhotenské břicho se dá běžně koupit na internetu.

CelebrityLucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény

Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény

Podávám žalobu!

Jedna z nejslavnějších slovenských influencerek si z podobných tvrzení nejdříve dělala legraci, ale jakmile vlna spekulací nepolevovala, pořádně se na Instagramu rozohnila. „Kdyby hloupost kvetla, tak v Česku by rozdávali ty největší medaile. Teď se ke mně dostalo, že mi nějaká Ukrajinka odnosila dítě. A moje dítě není moje dítě,“ řekla.

A že jsem vlastně nerodila. Jak toto může někdo vypustit z pusy. To musí být někdo inteligenčně tak nízko, a tak zoufalý, že mně se chce zvracet,“ prohlásila naštvaně. Eva Feureislová ale ve svém „pátrání“ pokračovala dál a padly názory, že dítě Zuzany může být klidně z plastu. To už bylo ale na Plačkovou příliš a rozhodla se k razantímu kroku.

„Nechci věnovat energii na svém profilu negativním lidem, ale přišlo mi několik zpráv, že nějaká ženská osočuje mě a mého Diona. Není to první ani poslední osoba, kterou se zaobírá můj právník. Aktuálně si na to přizval i kolegu z České republiky, kde společně sepisovali žalobu, která se podala a v následujících dnech bude doručena dané osobě,“ vzkázala. Na otázku redakce VipStar.cz zda se jedná o reality show hvězdičku Evu Feuereislovou, odpověděla Plačková, že je to pravda.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Drsné obvinění Moniky Binias: Sámer Issa týrá zvířata. Ta která nezemřou, mají strupy po těle Celebrity

Drsné obvinění Moniky Binias: Sámer Issa týrá zvířata. Ta která nezemřou, mají strupy po těle

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách Celebrity

Anička Slováčková prolomila hradbu mlčení: Odtajnila identitu přítele a ukázala se v plavkách

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci Celebrity

Monika Binias šla na dřeň a pustila se do Sámera: Užívá narkotika a lže lidem o své orientaci

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží Celebrity

Veronika Kopřivová přestala mlžit a ukázala rostoucí těhotenské bříško: Snad mi ten smích vydrží

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů Celebrity

Nečekané rozhodnutí Honzy Šimši: Po plastice prsou a nosu se rozhodl pro radikální operaci pohlavních orgánů

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici Celebrity

Nikol Lauberová promluvila o svých klientech: Jeden měl nasazovací ruku, druhý byl po mrtvici