Děti herecké legendy i jeden ze sklepáků v Ulici: Jaké zajímavé posily vstupují do seriálu?

Ulice Děti herecké legendy i jeden ze sklepáků v Ulici: Jaké zajímavé posily vstupují do seriálu?

Seriál Ulice líčí divákům příběhy svých postav již téměř osmnáct let. Za tu dobu se v jeho hereckém týmu objevila spousta známých jmen, velkých hvězd i pozoruhodných osobností. Tento týden se jejich řady rozšíří o nové tváře. Jednou z nich je dlouholetý člen pražského divadla Sklep Jan Slovák, těmi dalšími dvojčata Jan a Jiří Dlouzí.

Seriál Ulice představí v následujících dnech své nové herecké posily, které rozhodně stojí za povšimnutí. U jména první z nich zbystří hlavně příznivci divadla Sklep. V roli párového terapeuta Karly (Markéta Stehlíková) a Kryštofa (Kryštof Rímský) Marečkových se totiž představí charismatický herec Jan Slovák, dlouholetý člen legendárního souboru.

Své postavě Jana Reindla herec vdechl nečekaný rozměr. Z terapeuta v jeho podání vyzařuje nebývalý klid, do sezení s klienty nijak zvlášť nezasahuje, nechává je, aby se svobodně projevili. Přitom mu ale neunikne sebemenší záchvěv jejich duše. Jeho terapeutické metody mohou leckoho překvapit. Stačí ale jediný pohled, aby i ti největší bouřliváci okamžitě zkrotli a udělali, oč je žádá.

Hned při prvním sezení hodně zaskočí i Máru, jenž na takový průběh terapie nebude připraven. „Setkání a samotné natáčení s Janem Slovákem pro mě bylo velice příjemné, od začátku byl na roli skvěle připravený a svoji postavu ztvárnil velmi věrohodně. Doufám, že se nám můj dojem podaří přenést i na televizní obrazovky, ale já jsem si při natáčení opravdu připadala jako u skutečného párového terapeuta,“ dodává k natáčení herečka Markéta Stehlíková.

CelebrityKarlose Vémolu natočili v Thajsku s vnadnou blondýnkou a Lela to nebyla: MMA zápasník poslal jasný vzkaz

Karlose Vémolu natočili v Thajsku s vnadnou blondýnkou a Lela to nebyla: MMA zápasník poslal jasný vzkaz

Nové postavy vezmou Ulici útokem

Také další nováčci v hereckém týmu Ulice jsou hodně zajímaví. Do Magdiny (Veronika Čermák Macková) třídy na gymnáziu totiž přestoupí bratři Marek a Matěj Dvořákovi, které ztvárňují dvojčata Jiří a Jan Dlouzí, synové Vladimíra Dlouhého a Petry Jungmanové.

Jiří Dlouhý k nabídce na roli v seriálu dodává: „Zvažoval jsem všechny možné cesty, ale moc dlouho jsem neváhal, protože jsem byl z role nadšený.“

Nabídka z Ulice mě překvapila. Ze začátku jsem si nebyl jistý, jestli bychom měli tak pravidelný natáčecí rozvrh přijmout, když jsme prvním rokem na pražské konzervatoři, kde se zameškání vyučovacích hodin bere jako ‚fatální čin‘. Rozhodli jsme se, že budeme točit hlavně o víkendech, tak jsem nabídku s klidem přijmul. Těšil jsem se na pravidelné natáčení, protože je to pro mne dobrá praxe. A zároveň zábavná. U natáčení se člověk opravdu nenudí. Na place jsem často nervní. Ale když se točí, tak jdou nervy stranou,“ doplňuje Jan Dlouhý.

Módní policieMódní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet

Módní policie z Českého plesu: Těhotná Hanychová za hvězdu večera, Kynychová a Branišová mimozemský úlet

Herecký talent kluci zdědili po rodičích. Jejich táta byl jedním z našich nejpopulárnějších herců. Patřil mezi idoly své doby, pravidelně se umísťoval na předních příčkách v nejrůznějších anketách popularity i hereckého umění. Jejich mámu, držitelku Ceny Thálie, dobře znají diváci Ulice coby Martu Seidlovou, po rozvodu Kohákovou, mámu Mikiho (Václav Matějovský), bývalou manželku Libora Seidla (Martin Pechlát) a snachu Amálie Peškové (Dana Syslová). Když herečka začala v Ulici točit, kluci byli ještě hodně malí. Nyní v seriálu tak trochu přebírají její hereckou štafetu. Do Ulice byli obsazeni na základě konkurzu, kdy tvůrce seriálu zaujali při kamerových zkouškách. Oba studují na konzervatoři.

Matěj a Marek Dvořákovi se stanou spolužáky Žofie Duškové (Kateřina Ujfaluši), Svatky Novotné (Kristýna Hocková) a spol. Kluci nejsou jednovaječná dvojčata, na první pohled se od sebe dají rozeznat. Přesto si je budou zpočátku všichni plést. Oba sportují, jsou to sympaťáci, kteří se o sebe dokážou už celkem slušně postarat. Nyní přicházejí do nové třídy, nového prostředí, se kterým se budou muset sžít. Zároveň mají ale i svůj vlastní svět, jenž se začne v jejich příběhu pozvolna odtajňovat. Zasáhnou tak nejen do dění u Magdy a jejích blízkých, ale také u Klímových…

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci Ulice

Rozvod Karly a Máry z Ulice nabere překvapivý směr: V soudní síni dojde k nečekané věci

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství Ulice

Velká rána pro Klímovy z Ulice: Fatální komplikace Ivina těhotenství

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce Ulice

Vybílený účet v Ulici: Vilma Nyklová přijde o tisíce

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou? Ulice

Další nepodařená žádost o ruku v Ulici: Proč se to Hermanovi naprosto vymkne z rukou?

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno Ulice

Evžen z Ulice zažil náročný start do nového roku: Vloupání, zatčení i strmý pád na dno

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici Ulice

Tohle je už rarita: Takhle vypadaly před osmnácti lety první Vánoce v Ulici