Definitivní tečka za rozvodem Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého: Jejich pýcha a poslední pojítko je pryč

Celebrity Definitivní tečka za rozvodem Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého: Jejich pýcha a poslední pojítko je pryč

Na konci března bylo oficiálně rozvedeno manželství Taťány Kuchařové (34) a Ondřeje Gregora Brzobohatého (39). Definitivní tečku za celým svým vztahem a rozvodem ale učinili před několika týdny. Jak informoval týdeník Rytmus života, modelce a hudebníkovi se podařilo prodat jejich společné bydlení v centru Prahy.

Ještě minulý rok v červnu bylo mezi nejkrásnější ženou světa Taťánou Kuchařovou a hudebníkem Ondřejem Brzobohatým vše zalité sluncem. Nebo to alespoň na první pohled tak vypadalo.

Někdy v té době se modelka pochlubila svým fanouškům na sociálních sítích společným hnízdečkem lásky s Ondřejem.

CelebritySvatba jako řemen: Karlos a Lela Vémolovi to pěkně roztočili. Dort až do nebes, divoká svatební noc a opice

Svatba jako řemen: Karlos a Lela Vémolovi to pěkně roztočili. Dort až do nebes, divoká svatební noc a opice

„Vítejte u nás! Protože jsme s Ondřejem romantické duše a protože milujeme vše francouzské – od starých filmů, historie, sýrů, vína, Riviéru až po polibky, tak jsme si naše hnízdo a pracovní ateliér v jednom zařídili ve stylu provence,“ rozplývala se tehdy Taťána.

„Ráda bych Vás nechala nahlédnout k nám domů ještě o trochu více,“ pokračovala Taťána a nikoho tehdy nenapadlo, že tomuhle dokonalému páru bude zanedlouho konec.

„V tomto interiéru se opakují přírodní prvky dřeva, kamene a kovu. Protože s Ondřejem milujeme provzdušněné a světlé interiéry, celý byt jsme ladili do světlých odstínů šedé, béžové… Příjemně nás povzbuzují pastelové barvy, v tomto případě jsem nechala vyniknout pastelově zelenou,“ nadšeně popisovala zamilovaná Taťána.

Definitivní tečka

Ze snímků a barvitého popisu Taťány bylo evidentní, že je modelka nadšená ze zařizování rodinného bytu. Týdeník Rytmus života přišel jako první s informací, že v současné době je jejich společný byt již prodaný.

Nádherně zařízený mezonet koupila dvojice v roce 2018 za více než 20 milionů korun. Prodej bytu byl tak definitivní tečkou jak za jejich vztahem, tak rozvodem.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Novému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce Celebrity

Novému partnerovi Lucie Vondráčkové uštědřil život drsné rány: Zdeněk Polívka prošel šikanou, pak přišla smrt otce

Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji Celebrity

Dítě jsi neporodila, ale koupila na Ukrajině, říká Eva Feuereislová: Plačková práskla do stolu a zažalovala ji

Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény Celebrity

Lucie Vondráčková (42) už není sama: Sbalila zajíčka (24) a naději české MMA scény