Co se bude dít v Ulici? Traumatizovaná Karla se neumí vrátit do běžného života a z Lumíra se stal zamilovaný tajtrlík

Ulice Co se bude dít v Ulici? Traumatizovaná Karla se neumí vrátit do běžného života a z Lumíra se stal zamilovaný tajtrlík
Více

V Ulici bude tento týden dusno. Karla si začíná moc dobře uvědomovat, jaké následky může mít celá situace kolem Jakuba. I přesto, že je ostřílená detektivka, tak incident s Jakubem zvládá mnohem hůř, než si původně myslela. Jednoduché to nebude mít ani zamilovaný Lumír, který by se chtěl konečně znova usadit. Co nás tento týden čeká v nekonečném seriálu?

Nezvaná návštěva a pěkná ostuda

Nezvané návštěvy, které se navíc protáhnou na neurčito, nikoho moc nenadchnou. Někdo je jen tiše trpí, jiný se vůči nim důrazně ohradí a jasně ukáže, kde jsou meze. Někdy však ani tohle nezabere. O tom se nyní přesvědčí Vítek, jenž dokáže být tolerantní, pokud je to třeba, zároveň si ale nemíní nechat všechno líbit.

Proto se rozhodne vypakovat nezvanou, nechtěnou a hodně svéráznou návštěvu. Bohužel to bude mít malý háček. Dotyčná návštěva bude v takovém stavu, že s Ivou i dětmi si najednou nebudou jistí, zda raději nepřivolat záchranku. Kdo se jim postará o náročný večer i celou noc? A jak to Klímovi nakonec vyřeší?

UliceUlice plná zvratů: Vážná nehoda odrovná simulanta Kaštana a Karla je z psychopata Jakuba úplně na dně

Ulice plná zvratů: Vážná nehoda odrovná simulanta Kaštana a Karla je z psychopata Jakuba úplně na dně

Trauma Karly

Jak se vyrovnat s traumatizující skutečností, na niž bychom rádi co nejdříve zapomněli, když nám ji dennodenně připomínají naši nejbližší, před kterými tajíme celou pravdu? Karla má od minulého týdne co dělat, aby ustála všechny řeči a otázky týkající se Jakuba a jeho činu.

V práci po ní chce vysvětlení šéf, doma zase Věrka, s níž události minulého týdne docela zamávaly. S Karlou Jakuba neustále probírá, snaží se dopídit odpovědí na své otázky. Karla se tak dostává pod čím dál větší tlak, až to už prostě nevydrží a povolí jí nervy. Reakce jejího okolí na sebe samozřejmě nenechá dlouho čekat. Co je pro Karlu polední kapkou? Co všechno a před kým se nakonec provalí? A co a komu bude více než podezřelé?

UliceSmutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Zamilovaný Lumír

V Ulici nesmí chybět ani romantika. Láska občas dokáže hodně potrápit, pokud se jí staví do cesty překážky, které nelze obejít ani překonat. Lumír by o tom mohl vyprávět. Jeho matka nemůže přijít Kateřině na jméno od chvíle, kdy se v Ulici objevila.

O tom, že je Lumír do Kateřiny zamilovaný a chtěl by s ní být, nechce Vilma Nyklová ani slyšet. Teď si Lumíra navíc hlídá i syn Lexík, jehož chování vůči Kateřině se od nepovedené narozeninové oslavy hodně změnilo. Zajde to tak daleko, že Kateřina začne uvažovat o změně, jíž se Lumír docela obává… Co se stane? A k čemu Kateřina dospěje?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Boj o přežití: Hynek z Ulice bude trpět kvůli Šimonovi. Jak se mu vymstí bitva o pubertálního syna? Ulice

Boj o přežití: Hynek z Ulice bude trpět kvůli Šimonovi. Jak se mu vymstí bitva o pubertálního syna?

Ulice: Chci mít pokoj od všeho a od všech. K čemu dožene zoufalou Žofii z Ulice její máma Ulice

Ulice: Chci mít pokoj od všeho a od všech. K čemu dožene zoufalou Žofii z Ulice její máma

V Ulici se bude slavit Den dětí: Kdo se kvůli tomu uchýlí k malé lsti a kdo nečekaně zaboduje? Ulice

V Ulici se bude slavit Den dětí: Kdo se kvůli tomu uchýlí k malé lsti a kdo nečekaně zaboduje?