Ulice plná zvratů: Vážná nehoda odrovná simulanta Kaštana a Karla je z psychopata Jakuba úplně na dně

Ulice Ulice plná zvratů: Vážná nehoda odrovná simulanta Kaštana a Karla je z psychopata Jakuba úplně na dně
Více

Tento týden bude v nekonečném seriálu Ulice pěkně divoko. Příliš horlivý simulant Kaštan se chtěl tak moc předvést, až skončil pod koly dodávky, kterou řídila nebohá Iva. U Marečků bude také o zábavu postaráno. Karla má čím dál tím větší problémy s psychopatem Jakubem a nebude to mít vůbec jednoduché. Za to Blanka a Evžen k sobě pomalu hledají cestu a vypadá to, že by z nich mohl být opět pár snů.

Sražený Kaštan

Říká se, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Nyní se to potvrzuje i Ivě, která je od včerejška pořádně rozhozená. Aby taky ne, když měla bouračku, jež se neobešla bez následků. Odnesl to příliš agilní Petr Kaštan, jenž dirigoval její parkování takovým způsobem, až skončil pod koly dodávky, kterou řídila.

Teď Iva netrpělivě čeká na zprávy z nemocnice, jak na tom zraněný Kaštan je. A čím déle tohle čekání trvá, tím černější scénáře ji samozřejmě napadají… Co je s Kaštanem? Jak vážné to s ním je? A jaký malér z toho kouká nejen pro Ivu, ale také pro firmu Vítka a Miloše, jejíž dodávku si Iva půjčila?

UliceSmutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Smutná bilance nekonečné Ulice: 6 herců je po smrti, skolila je rakovina, leukémie nebo nechuť žít

Zoufalá Karla

Poručit srdci je občas hodně těžké, byť člověk to má v hlavě už dávno srovnané. Karla bohužel zjistila až příliš pozdě, co je Jakub zač, že to je sobec, který myslí jen na sebe. Před prázdninami to s ním na minutu skončila, i když to pro ni bylo a stále je hodně bolestivé. Ještě více ale trpí samotný Jakub, který ji miluje až patologicky a nedokáže bez ní být.

Stalkuje ji, prosí Máru, aby ji přesvědčil k další spolupráci. Čím je Jakub zoufalejší, tím zoufalejší věci dělá. Zajde to tak daleko, že dokonce neváhá ani prozradit Karlino tajemství u ní doma… Z čeho Karle pořádně zatrne? Co všechno jí Jakub provede? A jak to celé vezme Mára, kterého se to také hodně týká?

UliceBedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Bedřich Liška, největší proutník Ulice: Tohle je 5 krásných žen z jeho nekonečného harému

Blanka a Evžen k sobě hledají cestu

O lásce platí snad dvojnásob, že si člověk uvědomí, jak moc mu na tom druhém záleží, až když ho ztratí. Evžen odletěl začátkem června do Austrálie, kde chtěl začít znovu. Jenže těsně před odletem se u něj a Blanky leccos změnilo. Ti dva si uvědomili, že je to k sobě stále táhne, že toho druhého pořád milují.

Nyní se jim po sobě tolik stýská, že Blanka dokonce plánuje několikatýdenní dovolenou v Austrálii, aby mohla s Evženem zase alespoň na chvíli být. Podobně je na tom i Evžen, jenž se nyní zničehonic objeví v Ulici… Jakého se dočká přivítání? Proč a na jak dlouho se vrací? Jaké má další plány?

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nechutný podraz v Ulici: Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi? Ulice

Nechutný podraz v Ulici: Co Hynek provede Jirkovi Hermanovi?

Přistižení v Ulici: Proč Mára znovu uvidí rudě kvůli Karle? S kým a při čem ji nachytá? Ulice

Přistižení v Ulici: Proč Mára znovu uvidí rudě kvůli Karle? S kým a při čem ji nachytá?

Boj s ezošmejdy v Ulici: Jak zachránit Kristýnu z Juliiných spárů? Ulice

Boj s ezošmejdy v Ulici: Jak zachránit Kristýnu z Juliiných spárů?