Charlotte Štiková jako rozkošné baculaté dítě: Ornella zveřejnila fotky z dětství a připojila ostrý vzkaz matce

Celebrity Charlotte Štiková jako rozkošné baculaté dítě: Ornella zveřejnila fotky z dětství a připojila ostrý vzkaz matce
Více

Charlotte Štiková před pár dny oslavila 26. narozeniny. Její sestra Ornella Koktová (29) na sociálních sítích zveřejnila sérii snímků z jejich společného dětství. K fotkám přidala pár písmen a nezapomněla ani na nenápadný vzkaz směrem k matce Monice Binias (50), se kterou už pár let nejsou ani jedna v kontaktu.

Moje milovaná sestřička Charlottka slaví 26. narozeniny,“ rozepsala se na Instagramu Ornella Koktová. „Jsem moc vděčná, že ji mám. Jak je vidět, už od malička má tahle holčička svoji hlavu a styl. Už se těším na další zážitky, které nás spolu čekají,“ rozněžnila se starší sestra.

Ornella přidala k narozeninovému přání řadu fotek z dětství Charlotte Štikové. „Na některých fotkách vidím Quentina, to snad ani není možné, taková podoba,“ píší lidé v komentářích. „Na té další mi zase připomíná malého Svena,“ nemohou se lidé ubránit srovnání s dětmi Ornelly.

Všichni se shodují na tom, že Charlotte byla neskutečně rozkošné dítě, které působilo jako malý baculatý andílek. Ornella ale do textu nenápadně skryla vzkaz pro jejich matku Moniku Binias, se kterou jsou rodinné vztahy na bodu mrazu.

RozhovorCharlotte Štiková o své obezitě: Zhubla váhu hříběte, problémy přibývaly, tělo to přestalo dávat

Charlotte Štiková o své obezitě: Zhubla váhu hříběte, problémy přibývaly, tělo to přestalo dávat

Vzkaz mámě Monice Binias

Ornella i Charlotte nemají už pár let s matkou Monikou Binias prakticky vůbec žádný vztah a komunikace je nulová. Dlouhodobě to bohužel vypadá, že k žádnému usmíření rozhodně nedojde. „Moc lidí nám v té rodině nezůstalo. Ale my se tu pro sebe máme a vždy si kryjeme záda,“ nenápadně poznamenala Ornella.

„Jen nechápu, že třeba roku 2004 byl před 18 lety, to bylo tak včera, ne,“ vtipně dodala. O usmíření se několikrát pokoušely obě dcery Moniky Binias, ale vždy neúspěšně. Tak snad jednou budou všechny křivdy zapomenuty, odpuštěny a rodina se opět usmíří.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn Celebrity

Nejsmutnější Vánoce Moniky Absolonové: Bývalý partner neumožní svým dětem být tam, kde je to fajn

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte Celebrity

Anička Slováčková upřímně o rakovině: Tohle je 5 vět, které nemocnému člověku nikdy neříkejte

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala Celebrity

Nulové sebevědomí? Gabriela Soukalová si špatně zeštíhlila nohy a zadek, po vlně kritiky video smazala