České hvězdy bojující s démony: Charlotte je na dně, Víťa chce zpět na výsluní a Kociána drogy semlely

Celebrity České hvězdy bojující s démony: Charlotte je na dně, Víťa chce zpět na výsluní a Kociána drogy semlely
Více

Zvládnout život ve světě reflektorů a celebrit není pro některé vůbec jednoduché. Některým stačí málo a chvilková sláva je semele. Další známé osobnosti sice v šoubyznyse působily dlouho, ale přesto se ocitly na šikmé ploše, ze které neví, jak se dostat zpátky do běžného života. Pojďme se podívat na tři celebrity, které válčí s démony.

Víťa Starý – Mandrage

Víťa Starý je ze všech tří na tom nejlépe v tom smyslu, že on se se svými démony alespoň relativně úspěšně pere. Bývalý frontman kapely Mandrage se dostal na šikmou plochu. Zpěvák spadl do tvrdých drog a začal mít vážné problémy se zdravím. Jednu dobu se dokonce mluvilo o tom, že mu měli kvůli cukrovce amputovat nohu. Jak se ale zdá, tak to nebyla úplně pravda.

O tu nohu, jak se psalo, nepřišel, ale musí se strašně moc hlídat. Držet životosprávu. S tou jeho cukrovkou to není žádná sranda. On ji dlouho neléčil, kašlal na to a ničil se… Měl hodně divoké období,“ řekl před pár měsíci kamarád Víti Starého redakci CNN Prima News.

Oblíbený zpěvák před více než měsícem vzkázal fanouškům, že se vrátí. Všichni zpěvákovi drží pěsti a doufají, že znova nepropadne démonům, se kterými tak dlouho zápasil. Víťa má pořád velkou šanci dostat se zpět na výsluní.

Charlotte Štiková

O Charlottě Štikové se už delší dobu spekulovalo, že na tom není dobře. Přítrž všem teoriím udělala její matka Monika Binias v podcastu Nevím no. „Party, drogy, špatní partneři. Pak přišel Silvestr a volala Ornella, že je Charlotte ve špatné společnosti a stýká se s hroznou partou lidí. Myslela jsem, že dostanu mrtvici,“ popisovala Monika první chvíle kdy zjistila, že se vážně něco děje s její dcerou. „Řekla mi, že ji věznil nějaký chlap, který ji chtěl zabít a znásilnit,“ popisuje neuvěřitelné zážitky s dcerou z nedávné minulosti.

Tenhle člověk žije jinak než normálně přemýšlející člověk. Nelze vzít plnoletého a svéprávného člověka někam do ciziny, tam ho zamknout a dělat nějakou samoléčbu. Nemůžeš dospělého člověka věznit. Nemůžeš ho donutit. Nemůžeš ho zachránit. Podala jsem Charlottě tisíckrát ruku, že ji pomohu, ona to odmítá,“ zoufala si Monika Štiková, která je ze své dcery na prášky.

Naposledy po setkání vypadala tak strašně, že ji chtěli vyhodit z kavárny, že vypadá jako fetka,“ řekla pravdu narovinu. „Ona nekomunikuje jako normální lidi. Nemůžu spát, mám noční můry. To mě v tom prosinci dorazilo,“ dodala.

CelebrityMonika Binias pláče kvůli závislé dceři: Chtěli ji vyhodit z kavárny, že je narkoman, Charlotte odmítá pomoc

Monika Binias pláče kvůli závislé dceři: Chtěli ji vyhodit z kavárny, že je narkoman, Charlotte odmítá pomoc

Martin Kocián – Lunetic

Martin Kocián byl velkou hvězdou legendární kapely Lunetic. V 90. letech se seznámil s Alešem Lehkým a v roce 1995 společně založili kapelu Lunetic. V roce 1998 složili jeden z jejich největších hitů „Máma“, který je katapultoval na přední příčky českých hitparád. Kapela zaznamenala obrovský vzestup a davy fanynek šílely na potkání.

Na podpis kapely se stály davy a všichni si mysleli, že z chlapců budou velké hvězdy. Bohužel se velmi nadějná kapela rozpadla v roce 2003. Mohl za to problémový Martin Kocián, který nezvládl ustát slávu, večírky a popularitu. Propadl nejenom drogám, ale i alkoholu a závislosti na automatech.

RozhovorAgáta Hanychová o majetkových poměrech Soukupa a Prachaře: Domy v Dubaji, Španělsku nebo Itálii

Agáta Hanychová o majetkových poměrech Soukupa a Prachaře: Domy v Dubaji, Španělsku nebo Itálii

Před 13 lety Martin Kocián v rozhovoru pro Super.cz řekl, že za drogy utratil miliony. „Situaci jsem tehdy neustál. Vydělal jsem si s Luneticem pět miliónů korun a velká část z těch peněz šla na drogy,“ přiznal se.

Martin dal o sobě naposledy vědět na Instagramu měsíc zpět. Na videu působil unaveně a strhaně. Z nevysvětlitelného důvodu se začal navážet do ostatních členů kapely s tím, že ho nechali na ulici. „Mě by zajímalo, jestli pořád bereš,“ psali mu lidé komentářů.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl Celebrity

Ornella Koktová ukázala rodinný archiv: Charlottě Štiková byla před závislostí na drogách rozkošný anděl

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl Celebrity

Jiří Krampol zažívá v nemocnici muka: Mám pocit, že mi šibne, řekl

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče Celebrity

Tělo Daisy Lee odmítlo silikony, ty praskly a musely ven: Teď budou vytahaná a svislá, pláče

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně Celebrity

Ornella Koktová se pořádně odvázala: Nahé tělíčko po třech dětech vystavila v koupelně

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku Celebrity

Agáta Hanychová prozradila pikantní detaily o údajné partnerce Soukupa a zbavuje se nejdražšího dárku

Agáta Hanychová tvrdí, že se její právnička zhroutila kvůli Jaromírovi Soukupovi a prozradila obří sumu za soud Celebrity

Agáta Hanychová tvrdí, že se její právnička zhroutila kvůli Jaromírovi Soukupovi a prozradila obří sumu za soud